Appartement te koop: Willem de Zwijgersingel 214, Gouda
Verkocht onder voorbehoud
KopenGoudaAppartementenWillem de Zwijgersingel 214

Willem de Zwijgersingel 214

Ouwe Gouwe, Gouda

€ 297.500
Buurt Ouwe Gouwe, GoudaBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Coop op 409m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Gouda Noord

Dit appartement aan de Willem de Zwijgersingel 214 heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. Het is een koopwoning van 61 m² uit 1955, gelegen in de wijk Noord. Met een vraagprijs van €297.500 is dit een scherpe optie vergeleken met andere appartementen in Gouda.

De buurt Ouwe Gouwe

De buurt Ouwe Gouwe is een stedelijke wijk met ruim 5.300 inwoners. Een bewoner zegt: "Bereikbaarheid is goed, voorzieningen zijn goed winkels om de hoek, huisartsen station is om de hoek." Een ander noemt: "Veel bomen gekapt Kazerne Waarom???? de rest zelf beetje gezellig maken." De buurt heeft een mix van huishoudens, met zowel gezinnen als alleenstaanden.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop om de hoek (409 m) of de PLUS twee straten verder (570 m). De Wilhelminaschool (56 m) en RK Basisschool De Bijenkorf (129 m) zijn op loopafstand, net als het Coornhert Gymnasium (159 m) voor voortgezet onderwijs. De gemeente Gouda biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Koppes Makelaardij B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 297.500
Prijs per m²€ 4.877
Woonoppervlakte61m²
Perceeloppervlakte519m²
Bouwjaar1955
EnergielabelA
BuurtOuwe Gouwe
WijkNoord
GemeenteGouda

Locatie

Willem de Zwijgersingel 214, Gouda

Ervaringen uit de buurt

Goed · 9 bewoners

6.4
Rinus
08-11-2025
Kan beter maar ja zelf ook wat aan doen jou buurt

Veel bomen gekapt Kazerne Waarom ???? de rest zelf beetje gezellig maken RINUS

6.5
Marijke Spruijt
28-10-2025
Gezellige Gouda Noord

Jammer dat de mensen in de Jozefhof weinig verbinding maken de koopappartementen wel de huurappartementen bemoeien weinig met elkaar dat kan ook komen omdat de jonge mensen allemaal werken. Maar ook als er een buurtfeest wordt er georganiseerd zie ik ze ook niet verbinding maken is er niet bij ook niet met de lief en leedpot. En wat ik ook mist in deze wijk is een buurthuis er wonen hier best veel ouderen , dat is wel jammer. En er wonen in deze wijk ook mensen die alleen zijn en eenzaam zijn. Bereikbaarheid is goed , veiligheid kan altijd beter. In het appartementencomplex hebben wij wel eens ongewenste gasten. Voorzieningen zijn goed winkels om de hoek , huisartsen station is om de hoek. Dagelijkse voorzieningen zijn er .

7.5
Rinus
06-10-2025
Maak er zelf wat van zo is dat

Geen problemen zelf een beetje aanpsen als iedereen dat doet prima

6.9
Marijke Spruijt
07-09-2025
Fijne Buurt en lekker rustig.

Gezellig veel mensen groeten elkaar , kennen elkaar. En willen elkaar wel helpen.Alleen het vuil is een probleem mensen zetten het gewoon naast de containers ik ben bang dat ze er niet voor willen betalen . En groen voorziening er wordt veel te weinig gemaaid 1 x per jaar de slootkant ziet er niet uit ik ben niet de enige die dat vind, daar klagen veel mensen over. Vind het jammer dat mensen er weinig melding van maken. Verder missen wij in de wijk een buurthuis hier wonen veel oudere en eenzamen mensen . Dat zouden wij fijn vinden.