Appartement te koop: Willemspoort 3, 'S-Hertogenbosch
KopenDen BoschAppartementenWillemspoort 3

Willemspoort 3

Willemspoort, Den Bosch

€ 300.000
Buurt Willemspoort, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 437m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
50% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een modern appartement in de Willemspoort

Dit appartement uit 2019 straalt nieuwbouw-kwaliteit uit. Met energielabel A is het een zuinige woning. De prijs van €300.000 is marktconform voor een appartement van 53 m² in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Den Bosch voor vergelijkbare opties.

De buurt Willemspoort

De buurt Willemspoort is een rustige, schone en veilige wijk. Een bewoner zegt: "Ik woon al sinds eind 2017 in de Willemspoort en heb het erg naar m'n zin. Het is schoon, veilig, en de meeste dingen zijn op loopafstand." De buurt telt 490 inwoners, vooral jonge alleenstaanden en stellen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisscholen zoals OBS De Koningslinde en Basisschool Het Molenven liggen op twintig minuten lopen. De gemeente Den Bosch biedt verder volop restaurants en een treinstation op twintig minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Boumij Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 300.000
Prijs per m²€ 5.660
Woonoppervlakte53m²
Perceeloppervlakte3880m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtWillemspoort
WijkWest
GemeenteDen Bosch

Locatie

Willemspoort 3, 'S-Hertogenbosch

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.8
Lotte
09-02-2025
Fijn wonen in de Willemspoort

Ik woon al sinds eind 2017 in de Willemspoort en heb het erg naar m’n zin. Het is schoon, veilig, en de meeste dingen zijn op loopafstand (supermarkt en restaurants). Het enige dat ontbreekt is een drogist, maar de Helftheuvel en het centrum zijn goed te bereiken vanuit de Willemspoort. Verder is een natuurgebied op loopafstand en het uitzicht vanuit de woning is fantastisch. Kortom, een topplek om te wonen!

Buurt statistieken

Gegevens uit Willemspoort

Inwoners490
Mannen49%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Willemspoort

Woningvoorraad301
Gem. WOZ-waarde€ 484.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen70%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Jumbo
Hofvijver 2
437m
Lidl
Boschmeerplein 3-7
706m
Albert Heijn
Stationsplein 143
981m

Scholen

14 binnen 5 km

OBS De Koningslinde
Basisonderwijs · 563 leerlingen
2048m
Basisschool Het Molenven
Basisonderwijs · 245 leerlingen
2065m
Basisschool De Springplank
Basisonderwijs · 217 leerlingen
3377m

Veelgestelde vragen

Over Willemspoort 3, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Willemspoort 3?

De woning aan Willemspoort 3 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel A.

Is €300.000 een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €300.000 ligt onder de gemiddelde koopprijs in de buurt van €325.000. Het appartement is 53 m², wat overeenkomt met het gemiddelde oppervlak in de buurt. De prijs per m² is €5.660, terwijl het buurtgemiddelde €6.132 per m² is. Daarmee is de prijs relatief scherp.

Hoe is de bereikbaarheid van de Willemspoort?

Het treinstation ligt op 1,9 km afstand, ongeveer twintig minuten lopen. De buurt is goed bereikbaar met de auto en er zijn voldoende parkeermogelijkheden. Het centrum van Den Bosch is op fietsafstand.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten zoals Jumbo (437 m), Lidl (706 m) en Albert Heijn (981 m). Ook zijn er restaurants op 600 m. Voor dagelijkse boodschappen en een hapje eten hoef je de buurt niet uit.

Is de Willemspoort een veilige buurt?

Uit de buurtreviews blijkt dat bewoners de buurt als veilig ervaren. Het aantal misdrijven in de buurt is 53, wat relatief laag is voor een stedelijke omgeving. De omgevingsadressendichtheid is 1961, wat duidt op een stedelijk gebied.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals OBS De Koningslinde (2 km) en Basisschool Het Molenven (2,1 km). Ook is er voortgezet onderwijs op 0,9 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. Dit label komt overeen met de nieuwbouw uit 2019. In de buurt heeft 100% van de koopwoningen energielabel A, dus dit is standaard voor deze wijk.

Boumij Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Boumij Makelaars
boumij.nl
Bekijk
Boumij Makelaars
huispedia.nl
Bekijk