Appartement te koop: Zuiderweg 27, Wijdewormer
KopenWormerlandAppartementenZuiderweg 27

Zuiderweg 27

Verspreide huizen ten zuiden van De Middentocht, Wormerland

€ 1.300.000
Buurt Verspreide huizen ten zuiden van De Middentocht, WijdewormerBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 296m²
296m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het groene Wijdewormer

Dit appartement aan de Zuiderweg 27 in Wijdewormer is met 296 m² een flinke woning in een landelijke omgeving. Het is gebouwd in 2011 en heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.300.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook de andere appartementen in Wormerland voor een vergelijking.

De buurt: Verspreide huizen ten zuiden van De Middentocht

De buurt is een rustig, landelijk gebied met verspreide bebouwing. Er wonen ongeveer 320 mensen, vooral 45-plussers en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Het is een plek waar rust en ruimte centraal staan. Lees meer over de buurt Verspreide huizen ten zuiden van De Middentocht.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, Vomar, ligt op ruim twee kilometer afstand. Ook scholen zijn niet direct om de hoek; de dichtstbijzijnde basisschool, Openbare Basisschool Oeboentoe, is bijna twee kilometer verderop. Het treinstation ligt op bijna vijf kilometer, dus je bent vooral op de auto aangewezen. De gemeente Wormerland biedt verder weinig voorzieningen in de directe omgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Tromp Garantiemakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.300.000
Prijs per m²€ 4.392
Woonoppervlakte296m²
Perceeloppervlakte1950m²
Bouwjaar2011
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen ten zuiden van De Middentocht
WijkWijdewormer
GemeenteWormerland

Locatie

Zuiderweg 27, Wijdewormer

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen ten zuiden van De Middentocht

Inwoners320
Mannen53%
Vrouwen48%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Vomar
Van Damplein 9
2375m
Albert Heijn
Van Damplein 13
2439m
PLUS
Zwanebloem 4
3308m

Scholen

36 binnen 5 km

Openbare Basisschool Oeboentoe
Basisonderwijs · 186 leerlingen
1921m
Oecumenische basisschool Kawama
Basisonderwijs · 160 leerlingen
1953m
Openbare Basisschool De Nieuwe Wereld
Basisonderwijs · 239 leerlingen
1979m

Veelgestelde vragen

Over Zuiderweg 27, Wijdewormer

Welk energielabel heeft Zuiderweg 27?

De woning aan Zuiderweg 27 in Wijdewormer heeft energielabel B.

Is €1.300.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.300.000 is fors, maar het appartement is met 296 m² ook uitzonderlijk groot. Het bouwjaar 2011 en energielabel B zijn pluspunten. Of de prijs marktconform is, hangt af van vergelijkbare woningen in de regio. In de directe omgeving zijn weinig vergelijkbare objecten, dus het is lastig een exacte marktprijs te bepalen.

Hoe is de bereikbaarheid van Wijdewormer?

Wijdewormer is een landelijk gebied, dus je bent grotendeels afhankelijk van de auto. Het treinstation ligt op 4,8 km afstand, wat een flink eind lopen of fietsen is. Openbaar vervoer is beperkt. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen moet je ook een paar kilometer reizen.