Appartement te koop: Zwartbroekstraat 39C, Roermond
Onder bod
KopenRoermondAppartementenZwartbroekstraat 39C

Zwartbroekstraat 39C

Binnenstad, Roermond

€ 187.500
Buurt Binnenstad, RoermondBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ekoplaza op 269m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met energielabel A in de Binnenstad van Roermond

Dit appartement aan de Zwartbroekstraat combineert een energielabel A met de charme van een bouwjaar uit 1930. Met 68 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte woning. De vraagprijs van €187.500 is aan de lage kant vergeleken met andere appartementen in Roermond.

De buurt Binnenstad

De Binnenstad is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een dichtbevolkt gebied met veel eenpersoonshuishoudens. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren. De buurt kent een mix van jonge en oudere bewoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,4. Meer over de buurt Binnenstad.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza, om de hoek op 269 meter. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisschool De Steenen Brug is twee straten verder, op 294 meter. De gemeente Roermond biedt verder een treinstation op tien minuten lopen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder FinSafe Makelaardij op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 september 2025
StatusOnder bod
Prijs€ 187.500
Prijs per m²€ 2.757
Woonoppervlakte68m²
Perceeloppervlakte244m²
Bouwjaar1930
EnergielabelA
BuurtBinnenstad
WijkCentrum
GemeenteRoermond

Locatie

Zwartbroekstraat 39C, Roermond

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners6.060
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad4.138
Gem. WOZ-waarde€ 252.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Ekoplaza
Dr. Leursstraat 19a
269m
Jumbo
Roersingelpassage 5
518m
Aldi
Nassaustraat 78
753m

Scholen

32 binnen 5 km

Basisschool De Steenen Brug
Basisonderwijs · 202 leerlingen
294m
Openbare Basisschool aan de Roer
Basisonderwijs · 328 leerlingen
806m
De Zonnewijzer
Basisonderwijs · 170 leerlingen
863m

Veelgestelde vragen

Over Zwartbroekstraat 39C, Roermond

Welk energielabel heeft Zwartbroekstraat 39C?

De woning aan Zwartbroekstraat 39C in Roermond heeft energielabel A.

Is €187.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €187.500 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€431.153) en ook onder de mediaan (€359.800). Het appartement is met 68 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 163 m². De prijs per vierkante meter is niet direct te berekenen, maar de lage absolute prijs weerspiegelt de compacte oppervlakte. Het energielabel A is een pluspunt.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in de Binnenstad van Roermond, op tien minuten lopen van het treinstation. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2563 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving. Openbaar vervoer en voorzieningen zijn goed bereikbaar.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit is gunstig voor de maandelijkse energiekosten. In de buurt heeft 25,6% van de woningen label A en 23,3% label A+ of hoger.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Steenen Brug ligt op 294 meter, Openbare Basisschool aan de Roer op 806 meter en De Zonnewijzer op 863 meter. Ook is er voortgezet onderwijs op 1,7 km afstand.

Hoe veilig is de Binnenstad?

In de buurt zijn in totaal 932 misdrijven geregistreerd, maar dit cijfer is niet uitgesplitst naar type. Het is een stedelijk gebied met veel voorzieningen en een hoge bevolkingsdichtheid. Voor specifieke veiligheidsinformatie kun je het beste de lokale politie raadplegen.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement uit 1930 met een woonoppervlak van 68 m². Het energielabel A is opvallend voor een woning van die leeftijd, wat wijst op goede isolatie en moderne installaties.