Hoekwoning te huur: Abebe Bikilastraat 20, Almere
HurenAlmereHoekwoningenAbebe Bikilastraat 20

Abebe Bikilastraat 20

Olympiakwartier West, Almere

€ 2.350 p.m.
Buurt Olympiakwartier West, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 128m²
13% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
45% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in Almere

Deze hoekwoning aan de Abebe Bikilastraat 20 in Almere is een moderne woning uit 2019. Met 128 m² woonoppervlak en een perceel van 186 m² biedt het veel ruimte. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. De huurprijs van €2.350 per maand is marktconform vergeleken met andere hoekwoningen in Almere.

Olympiakwartier West

De buurt Olympiakwartier West is een rustige wijk met veel gezinnen. Van de 483 woningen is 70% eengezinswoning en 39% koopwoning. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid (3 op een schaal van 5) en een omgevingsadressendichtheid van 1428. Meer over de buurt lees je op de pagina over Olympiakwartier West.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 622 meter, om de hoek. Ook een andere Albert Heijn op 1,4 km en PLUS op 1,8 km zijn binnen loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Openbare Basisschool De Zeeraket op 475 meter en IKC De Duinvlinder op 768 meter. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij: Arte College op 564 meter en Poort Lyceum op 659 meter. De gemeente Almere biedt verder veel voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Inter Immo Makelaars BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.350 p.m.
Prijs per m²€ 18 p.m.
Woonoppervlakte128m²
Perceeloppervlakte186m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtOlympiakwartier West
WijkOlympiakwartier West
GemeenteAlmere

Locatie

Abebe Bikilastraat 20, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Olympiakwartier West

Inwoners1.355
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Olympiakwartier West

Woningvoorraad483
Gem. WOZ-waarde€ 453.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen61%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Albert Heijn
Hongarijeplaats 2
622m
Albert Heijn
Olivier van Noortstraat 32
1357m
PLUS
Alseïdenstraat 11
1815m

Scholen

35 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Zeeraket
Basisonderwijs · 391 leerlingen
475m
Arte College
Voortgezet onderwijs · 880 leerlingen
564m
Poort Lyceum
Voortgezet onderwijs · 716 leerlingen
659m

Veelgestelde vragen

Over Abebe Bikilastraat 20, Almere

Welk energielabel heeft Abebe Bikilastraat 20?

De woning aan Abebe Bikilastraat 20 in Almere heeft energielabel A.

Is de huurprijs van €2.350 marktconform voor deze woning?

De gemiddelde huurprijs in de buurt Olympiakwartier West is €2.193 per maand, met een mediaan van €2.495. De prijs van €2.350 ligt daar tussenin, dus marktconform. De gemiddelde prijs per m² is €18,42, wat bij 128 m² neerkomt op €2.358, dus de vraagprijs is in lijn met de buurt.

Hoeveel woningen zijn er beschikbaar in de buurt?

Op dit moment staan er 3 huurwoningen te huur in Olympiakwartier West, waarvan deze hoekwoning er één is. De afgelopen tijd zijn er 7 woningen verhuurd, met een gemiddelde looptijd van 13 dagen. Het aanbod is dus beperkt.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

Olympiakwartier West heeft een stedelijkheidsgraad van 3 op een schaal van 5, wat betekent dat het matig stedelijk is. De omgevingsadressendichtheid is 1428 adressen per km², wat lager is dan in zeer stedelijke gebieden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool De Zeeraket op 475 meter. Voor voortgezet onderwijs zijn Arte College (564 meter) en Poort Lyceum (659 meter) dichtbij.

Hoe ver is het treinstation?

Het treinstation bevindt zich op 300 meter afstand, dus op loopafstand. Dit is handig voor reizen naar andere steden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dit resulteert in lagere stookkosten vergeleken met woningen met een lager label. Het is een moderne woning uit 2019, dus goed geïsoleerd.

Inter Immo Makelaars BV
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.