Hoekwoning te koop: Acacialaan 1A, Goirle
KopenGoirleHoekwoningenAcacialaan 1A

Acacialaan 1A

Bomen, Goirle

€ 845.000
Buurt Bomen, GoirleBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 215m²
215m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in het groene Bomen

Deze hoekwoning aan de Acacialaan in Goirle ademt ruimte. Met 215 m² woonoppervlak en een perceel van 623 m² is er volop plek voor een gezin. Het huis uit 1985 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €845.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en de rustige, groene omgeving. Vergelijk eens met andere hoekwoningen in Goirle.

Bomen: een rustige, groene buurt

De buurt Bomen kenmerkt zich door veel groen en een rustige sfeer. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 8,6. "Fijne buurt", zegt een bewoner, al noemt hij ook "een paar vervelende mensen en soms aso's in auto's". Toch voelt hij zich veilig: "Ik kan er rondlopen zonder een onveilig gevoel." De buurt telt relatief veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen. Meer weten? Bekijk de buurt Bomen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn of Aldi, beide op een paar minuten lopen. Ook de Jumbo is om de hoek. Basisschool Den Bongerd en RK Basisschool Open Hof zitten twee straten verder. Het park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Goirle biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Water Makelaars Oosterhout aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 845.000
Prijs per m²€ 3.930
Woonoppervlakte215m²
Perceeloppervlakte623m²
Bouwjaar1985
EnergielabelB
BuurtBomen
WijkDe Hellen
GemeenteGoirle

Locatie

Acacialaan 1A, Goirle

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Fiona
30-04-2025
Groen, gezellig

Fijne buurt, Wel een paar vervelende mensen en soms aso's in auto's maar voor de rest wel prettig. Ik kan er rondlopen zonder een onveilig gevoel.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bomen

Inwoners1.000
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Koningsschild 11
923m
Aldi
Wethouder de Brouwerstraat 33
975m
Jumbo
Rosa Castellanosstraat 5
1368m

Scholen

39 binnen 5 km

Basisschool Den Bongerd
Basisonderwijs · 532 leerlingen
465m
RK Basisschool Open Hof
Basisonderwijs · 234 leerlingen
486m
Basisschool Kameleon
Basisonderwijs · 119 leerlingen
828m

Veelgestelde vragen

Over Acacialaan 1A, Goirle

Welk energielabel heeft Acacialaan 1A?

De woning aan Acacialaan 1A in Goirle heeft energielabel B.

Is €845.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €845.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Goirle, maar de woning is ook uitzonderlijk ruim met 215 m² woonoppervlak en een perceel van 623 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Het energielabel B is gunstig voor de energiekosten.

Hoe is de buurt Bomen om in te wonen?

Bomen is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners waarderen de buurt met een 8,6. Een bewoner noemt het een 'fijne buurt' en voelt zich veilig, al zijn er af en toe overlastgevende auto's. De buurt heeft een mix van ouderen en gezinnen.