Hoekwoning te koop: Admiraal de Ruyterweg 5, Egmond Aan Zee
KopenBergen (Noord-Holland)HoekwoningenAdmiraal de Ruyterweg 5

Admiraal de Ruyterweg 5

Zuid I en II, Bergen (Noord-Holland)

€ 695.000
Buurt Zuid I en II, Egmond Aan ZeeBekijk buurt
Jumbo op 343m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
40% van de bewoners is 65+
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Egmond aan Zee

Deze hoekwoning aan de Admiraal de Ruyterweg 5 ademt de sfeer van een kustplaats. Met 106 m² woonoppervlak en een perceel van 156 m² biedt het huis ruimte voor een gezin of stel. Het energielabel F betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €695.000 is aan de hoge kant, maar past bij de ligging in een gewilde badplaats. Vergelijk dit met andere hoekwoningen in Bergen (Noord-Holland) om een beeld te krijgen van het aanbod.

Buurt Zuid I en II: rustig en dicht bij zee

De buurt Zuid I en II is een rustige woonwijk in Egmond aan Zee, vlak bij het strand. Van de 1.370 inwoners is een groot deel 65 jaar of ouder (545), wat de buurt een rustig karakter geeft. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel eenpersoonshuishoudens (310) en weinig gezinnen met kinderen (165).

Leven in de straat: dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die twee straten verder zit (343 m). De Albert Heijn is tien minuten lopen (1,3 km). Basisscholen zijn er genoeg: OBS De Driemaster zit naast de deur (165 m) en Kindcentrum de Branding op loopafstand (387 m). De gemeente Bergen (Noord-Holland) biedt verder een restaurant op 400 m en een bibliotheek op 700 m. Het treinstation ligt op 6,4 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kruijff Makelaardij v.o.f aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 695.000
Prijs per m²€ 6.557
Woonoppervlakte106m²
Perceeloppervlakte156m²
Bouwjaar1955
EnergielabelF
BuurtZuid I en II
WijkEgmond aan Zee
GemeenteBergen (Noord-Holland)

Locatie

Admiraal de Ruyterweg 5, Egmond Aan Zee

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuid I en II

Inwoners1.370
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Voorstraat 90
343m
Albert Heijn
Nieuwe Egmonderstraatweg 11
1297m
Dekamarkt
Abdijlaan 20
3005m

Scholen

11 binnen 5 km

OBS De Driemaster
Basisonderwijs · 64 leerlingen
165m
Kindcentrum de Branding
Basisonderwijs · 158 leerlingen
387m
IKC Het Sterrenpalet
Basisonderwijs · 301 leerlingen
626m

Veelgestelde vragen

Over Admiraal de Ruyterweg 5, Egmond Aan Zee

Welk energielabel heeft Admiraal de Ruyterweg 5?

De woning aan Admiraal de Ruyterweg 5 in Egmond Aan Zee heeft energielabel F.

Is €695.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €695.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning van 106 m² met energielabel F in Egmond aan Zee. De ligging in een kustplaats en het perceel van 156 m² verklaren deels de prijs. Vergelijk met andere hoekwoningen in Bergen (Noord-Holland) om te zien of het marktconform is.

Wat betekent energielabel F voor mijn energiekosten?

Energielabel F is onzuinig. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter.

Hoe is de buurt Zuid I en II om in te wonen?

De buurt is rustig, met veel oudere inwoners (545 van de 1.370 zijn 65+). Er zijn weinig kinderen, dus het is geen typische gezinsbuurt. De voorzieningen zoals supermarkt en basisschool zijn op loopafstand, en het strand is dichtbij.

Zijn er scholen in de buurt voor kinderen?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. OBS De Driemaster zit op 165 m, Kindcentrum de Branding op 387 m en IKC Het Sterrenpalet op 626 m. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Alkmaar, op 6,5 km.

Hoe ver is het naar het strand of de duinen?

Egmond aan Zee ligt direct aan zee. Het strand is op loopafstand, ongeveer 10-15 minuten lopen. Ook de duinen zijn vlakbij.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 6,4 km afstand, dus dat is niet ideaal. Voor woon-werkverkeer ben je waarschijnlijk afhankelijk van de auto.

Wat is de gemiddelde huishoudensgrootte in de buurt?

De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,9, wat lager is dan het landelijk gemiddelde. Dit past bij het hoge aantal eenpersoonshuishoudens (310) en ouderen.

Kruijff Makelaardij v.o.f
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar