Hoekwoning te koop: Aldringahof 2, Baarlo (Li)
Verkocht onder voorbehoud
KopenPeel en MaasHoekwoningenAldringahof 2

Aldringahof 2

Baarlo-centrum, Peel en Maas

€ 350.000
Buurt Baarlo-centrum, Baarlo (Li)Bekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 136m²
136m² woonoppervlakte
PLUS op 415m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Baarlo

Deze hoekwoning uit 1978 staat in een rustige straat in Baarlo, een dorp in de gemeente Peel en Maas. Met 136 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 162 vierkante meter is er voldoende ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de energiekosten redelijk zijn. De vraagprijs van €350.000 is marktconform voor een hoekwoning in deze regio. Bekijk ook andere hoekwoningen in Peel en Maas voor een vergelijking.

De buurt Baarlo-centrum

Baarlo-centrum is een dorpse buurt met ongeveer 2275 inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (85%) en koopwoningen (72%). De buurt is rustig en heeft een mix van leeftijdsgroepen, met relatief veel 65-plussers. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving. Lees meer over de buurt Baarlo-centrum.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek ligt op 415 meter. Ook de Aldi is op loopafstand (561 meter). Kinderen kunnen naar basisschool De Schalm, op ongeveer twee kilometer afstand, of naar Basisschool KOM.MIJN, iets verderop. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Venlo of Roermond, op ruim zes kilometer. De huisartsenpraktijk en het park zijn beide op loopafstand. Ontdek meer over de gemeente Peel en Maas.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarskantoor Paul Schreinemachers BV op Funda. De prijs is actueel en de woning is te bezichtigen.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 350.000
Prijs per m²€ 2.574
Woonoppervlakte136m²
Perceeloppervlakte162m²
Bouwjaar1978
EnergielabelC
BuurtBaarlo-centrum
WijkBaarlo
GemeentePeel en Maas

Locatie

Aldringahof 2, Baarlo (Li)

Buurt statistieken

Gegevens uit Baarlo-centrum

Inwoners2.275
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

12 binnen 5 km

PLUS
Grotestraat 11
415m
Aldi
Diepenbroeklaan 1-3
561m
Jumbo
Muldersplein 10
2093m

Scholen

17 binnen 5 km

De Schalm
Basisonderwijs · 138 leerlingen
1948m
Basisschool KOM.MIJN
Basisonderwijs · 404 leerlingen
2526m
Velddijk
Speciaal onderwijs · 163 leerlingen
2747m

Veelgestelde vragen

Over Aldringahof 2, Baarlo (Li)

Welk energielabel heeft Aldringahof 2?

De woning aan Aldringahof 2 in Baarlo (Li) heeft energielabel C.

Is €350.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €350.000 is marktconform voor een hoekwoning van 136 m² met energielabel C in Baarlo. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Baarlo-centrum om in te wonen?

Baarlo-centrum is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (72%). De buurt heeft een mix van leeftijden, met relatief veel ouderen. Voorzieningen zoals supermarkten, een huisartsenpraktijk en een park zijn op loopafstand. Het is een veilige buurt met 63 misdrijven per jaar.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,71 kilometer afstand. Dit is goed te doen met de fiets of auto. Vanaf daar kun je reizen naar omliggende steden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand, zoals De Schalm (1,9 km) en Basisschool KOM.MIJN (2,5 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Venlo of Roermond, op ongeveer 6,3 kilometer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat de isolatie en installaties redelijk zijn, maar niet optimaal. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning van dit type en bouwjaar.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 162 vierkante meter, waarvan de woning 136 m² beslaat. De rest is tuin en eventuele oprit. Als hoekwoning heb je waarschijnlijk een tuin aan twee zijden.

Makelaarskantoor Paul Schreinemachers BV
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Makelaarskantoor Paul Schreinemachers BV