Hoekwoning te koop: Baljuwlaan 67, Middelburg
Onder bod
KopenMiddelburgHoekwoningenBaljuwlaan 67

Baljuwlaan 67

Magistraatwijk II, Middelburg

€ 339.500
Buurt Magistraatwijk II, MiddelburgBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Lidl op 369m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Middelburg

Deze hoekwoning aan de Baljuwlaan heeft een fijne, lichte uitstraling en een ruime tuin. Met 111 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 316 vierkante meter is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1967 is solide gebouwd en biedt mogelijkheden om naar eigen smaak in te richten. De vraagprijs van €339.500 is marktconform voor hoekwoningen in Middelburg.

De buurt Magistraatwijk II

Magistraatwijk II is een rustige, groene wijk in het zuiden van Middelburg. De buurt telt ruim 1600 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent en waar kinderen veilig kunnen spelen. De buurt Magistraatwijk II heeft een dorps karakter, terwijl je binnen tien minuten in het centrum bent.

Leven in de straat

's Ochtends haal je verse broodjes bij de Lidl om de hoek of bij de Jumbo twee straten verder. De Archipelschool Magistraal en Basisschool Cypressenhof liggen op loopafstand. Voor de middelbare school fietsen de kinderen naar Het Bolwerk, tien minuten verderop. De gemeente Middelburg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Sinke Komejan Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 maart 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 339.500
Prijs per m²€ 3.059
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte316m²
Bouwjaar1967
BuurtMagistraatwijk II
WijkMiddelburg Zuid
GemeenteMiddelburg

Locatie

Baljuwlaan 67, Middelburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Magistraatwijk II

Inwoners1.635
Mannen42%
Vrouwen58%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Lidl
Johan van Reigersbergstraat 3
369m
Jumbo
Johan van Reigersbergstraat 11
403m
SPAR
Westerscheldeplein 6
1133m

Scholen

50 binnen 5 km

Archipelschool Magistraal
Basisonderwijs · 144 leerlingen
242m
Basisschool Cypressenhof
Basisonderwijs · 406 leerlingen
242m
Petrus Immensschool
Basisonderwijs · 207 leerlingen
471m

Veelgestelde vragen

Over Baljuwlaan 67, Middelburg

Is €339.500 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €339.500 is marktconform voor een hoekwoning van 111 m² met een perceel van 316 m² in Middelburg.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, op loopafstand van supermarkten en scholen. Het treinstation van Middelburg ligt op 1,6 kilometer afstand, dus je bent er zo met de fiets. De auto kun je kwijt op eigen terrein of in de straat.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning, wat betekent dat je aan één zijde geen buren hebt. Dat geeft extra privacy en vaak meer lichtinval. De woning heeft een woonoppervlak van 111 m² en een perceel van 316 m², met een tuin rondom.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Archipelschool Magistraal en Basisschool Cypressenhof, beide op 242 meter. Voor voortgezet onderwijs is Het Bolwerk op 621 meter een optie.

Hoe is de sfeer in de buurt?

Magistraatwijk II is een rustige, groene wijk met veel gezinnen en ouderen. Het is een hechte gemeenschap waar kinderen veilig buiten kunnen spelen. De buurt heeft een dorps karakter, maar het centrum van Middelburg is dichtbij.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het is aan te raden om dit bij de makelaar op te vragen, omdat het label invloed heeft op de maandelijkse energiekosten en eventuele subsidies voor verduurzaming.

Sinke Komejan Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen