Laakhaven-Oost, Den Haag
Bekijk buurtDeze hoekwoning aan de Boerhaavestraat in Den Haag heeft een eigen karakter, met een royale oppervlakte van 81 m² en een energielabel B. De woning is onderdeel van een complex uit 1983 en wordt verhuurd via een woningcorporatie. Met een huurprijs van €938 per maand is dit een scherpe optie, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €1.603. Bekijk ook andere hoekwoningen in Den Haag.
Laakhaven-Oost is een diverse buurt met veel studenten en internationale bewoners. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "The access is great because of the closeness to hs... the community is diverse and it's pretty safe even late at night." De buurt telt ruim 5.300 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een jonge bevolking. Meer weten over de buurt Laakhaven-Oost?
Voor je dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Albert Heijn of Jumbo, beide op een paar minuten lopen. Ook een basisschool en kinderdagverblijf zijn dichtbij. Het treinstation ligt op tien minuten lopen, en de gemeente Den Haag biedt volop stedelijke voorzieningen.
Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.
Details van deze woning
Boerhaavestraat 39, 'S-Gravenhage
Goed · 1 bewoner
The access is great because of the closeness to hs The architecture is a bit disorganised and sometimes it does get a bit dirty and unhygienic the trash gets everywhere around the trashcans and is not picked up frequently enough as i have seen the same thing stay in the same place for over 9 days But the community is diverse and At least in my area it's pretty safe Even late at night. There are alot of Students and immigrants and as an International student i feel very welcomed My building is a bit messy but there is no serious issue like pest or anything,and for the rent it’s pretty good.
Gegevens uit Laakhaven-Oost
Gegevens uit Laakhaven-Oost
85 binnen 5 km
17 binnen 5 km
Over Boerhaavestraat 39, 'S-Gravenhage
De woning aan Boerhaavestraat 39 in 'S-Gravenhage heeft energielabel B.
Ja, de huurprijs van €938 is aanzienlijk lager dan het gemiddelde in de buurt, dat €1.603 bedraagt. De woning wordt via een corporatie verhuurd, wat de lagere prijs verklaart. Het is een scherpe prijs voor 81 m² woonoppervlak met energielabel B.
Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 18 dagen verhuurd, wat aangeeft dat de markt snel is. Het is dus goed om snel te reageren als je interesse hebt.
De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met een lager label, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.
Uit een bewonersreview blijkt dat de buurt als veilig wordt ervaren, ook 's avonds laat. De sfeer is divers met veel studenten en internationale bewoners. Wel wordt opgemerkt dat de afvalophaling soms te wensen overlaat.
Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn op 317 meter en Jumbo op 354 meter. Ook zijn er basisscholen zoals De Parachute op 1,2 km en kinderdagverblijven op 600 meter.
Het treinstation ligt op 1,4 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is prima bereikbaar voor forenzen.
De gemiddelde huurprijs per m² in Laakhaven-Oost is €20,07. Voor deze woning van 81 m² komt dat neer op €11,58 per m², wat fors onder het gemiddelde ligt.
6 woningen in de buurt Laakhaven-Oost