Hoekwoning te koop: Buitengaats 48, Amstelveen
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmstelveenHoekwoningenBuitengaats 48

Buitengaats 48

Galjoenbuurt, Amstelveen

€ 895.000
Buurt Galjoenbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 176m²
176m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Amstelveen

Deze hoekwoning aan Buitengaats 48 in Amstelveen is een echte blikvanger. Met 176 vierkante meter woonoppervlak en een ruime tuin rondom, voelt het als een vrijstaand huis. De woonkamer is licht en open, met veel ramen die uitzicht geven op de groene omgeving. De keuken is modern en de vier slaapkamers bieden genoeg ruimte voor een gezin. De prijs van €895.000 is marktconform voor een hoekwoning van dit formaat in Amstelveen. Bekijk ook andere hoekwoningen in Amstelveen voor een vergelijking.

De Galjoenbuurt: rustig en groen

De Galjoenbuurt is een rustige, groene wijk in Amstelveen. Het is een buurt met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De straten zijn ruim opgezet en er is veel groen. Op basis van CBS-data wonen er relatief veel 65-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. De buurt heeft een dorps karakter, terwijl je toch dicht bij de stad bent. Lees meer over de buurt Galjoenbuurt voor een compleet beeld.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS om de hoek (op 500 meter) of bij de Albert Heijn (op 600 meter). De kinderen kunnen naar de Willem-Alexanderschool (op 500 meter) of De Cirkel (op 600 meter). Voor de middelbare school is het Hermann Wesselink College op 1,2 kilometer een optie. In de avond kun je een wandeling maken naar het park of plantsoen op 200 meter. De gemeente Amstelveen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Admiraal ERA Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 5.085
Woonoppervlakte176m²
Perceeloppervlakte253m²
Bouwjaar1987
EnergielabelA
BuurtGaljoenbuurt
WijkWaardhuizen Middenhoven
GemeenteAmstelveen

Locatie

Buitengaats 48, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Galjoenbuurt

Inwoners3.220
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

31 binnen 5 km

PLUS
Parlevinker 23
537m
Albert Heijn
Brink 20
574m
Jumbo
Groenhof 165
1624m

Scholen

42 binnen 5 km

Willem-Alexanderschool
Basisonderwijs · 420 leerlingen
498m
De Cirkel
Basisonderwijs · 527 leerlingen
601m
OBS de Pioniers
Basisonderwijs · 246 leerlingen
608m

Veelgestelde vragen

Over Buitengaats 48, Amstelveen

Welk energielabel heeft Buitengaats 48?

De woning aan Buitengaats 48 in Amstelveen heeft energielabel A.

Is €895.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

Ja, de prijs van €895.000 is marktconform voor een hoekwoning van 176 m² met een perceel van 253 m² in Amstelveen. Het energielabel A maakt de woning zuinig, wat een pluspunt is. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van de Galjoenbuurt?

De Galjoenbuurt ligt in Amstelveen, op ongeveer 8 kilometer van het treinstation. De buurt is goed bereikbaar met de fiets en er zijn busverbindingen in de omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Willem-Alexanderschool (500 meter) en De Cirkel (600 meter). Voor voortgezet onderwijs is het Hermann Wesselink College op 1,2 kilometer en het Amstelveen College op 1,5 kilometer.

Wat voor type woning is dit precies?

Dit is een hoekwoning, wat betekent dat het aan één zijde vrijstaand is en meer licht en privacy biedt dan een tussenwoning. Het heeft een woonoppervlak van 176 m², een perceel van 253 m² en is gebouwd in 1987. Het energielabel A geeft aan dat het goed geïsoleerd is.

Hoe is de buurt qua veiligheid?

In de Galjoenbuurt zijn in de meest recente cijfers 54 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk van deze omvang. De buurt oogt rustig en groen, met veel eengezinswoningen.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De PLUS zit op 537 meter en de Albert Heijn op 574 meter. Ook zijn er Jumbo, Lidl en een andere Albert Heijn binnen 2 kilometer.

Admiraal ERA Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.