Hoekwoning te koop: Dintel 14, Tilburg
KopenTilburgHoekwoningenDintel 14

Dintel 14

De Blaak Zuid-West, Tilburg

Niet meer online
Buurt De Blaak Zuid-West, TilburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 198m²
198m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Tilburg

Deze hoekwoning aan de Dintel 14 in Tilburg is een echte gezinswoning. Met 198 vierkante meter woonoppervlak en een flinke tuin van 453 vierkante meter is er ruimte genoeg. De woning uit 1981 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. Met een vraagprijs van €730.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een hoekwoning van deze omvang in Tilburg is dat marktconform. Bekijk ook andere hoekwoningen in Tilburg.

De buurt: De Blaak Zuid-West

De Blaak Zuid-West is een rustige, groene buurt in Tilburg. Het is een echte gezinsbuurt: van de 873 woningen is 98% koop en bijna allemaal eengezinswoningen. De bewoners zijn vaak gezinnen met kinderen, maar ook ouderen wonen hier graag. De buurt heeft een dorps karakter, met veel groen en speelplekken. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (25 misdrijven) en een ruime opzet. Meer weten over de buurt De Blaak Zuid-West?

Het leven in de straat

In de straat is het rustig, maar voor dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Op loopafstand (om de hoek) vind je Jumbo voor de wekelijkse boodschappen. Ook zijn er twee basisscholen in de buurt: Openbare Basisschool De Blaak (twee straten verder) en Basisschool De Borne (ook op loopafstand). Voor de middelbare school moeten kinderen iets verder, maar met de fiets is Campus 013 goed bereikbaar. De gemeente Tilburg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Via Paul Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 695.000
Prijs per m²€ 3.510
Woonoppervlakte198m²
Perceeloppervlakte453m²
Bouwjaar1981
EnergielabelC
BuurtDe Blaak Zuid-West
WijkDe Blaak
GemeenteTilburg

Locatie

Dintel 14, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit De Blaak Zuid-West

Inwoners2.170
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Jumbo
Amer 13
909m
Jumbo
Rosa Castellanosstraat 5
1175m
SPAR express
Ringbaan West 365
1747m

Scholen

64 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Blaak
Basisonderwijs · 304 leerlingen
865m
Basisschool De Borne
Basisonderwijs · 504 leerlingen
932m
Kindcentrum Christoffel
Basisonderwijs · 527 leerlingen
1776m

Veelgestelde vragen

Over Dintel 14, Tilburg

Welk energielabel heeft Dintel 14?

De woning aan Dintel 14 in Tilburg heeft energielabel C.

Is €730.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €730.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grote oppervlakte (198 m²) en het royale perceel (453 m²) is het marktconform voor een hoekwoning in Tilburg. De woning heeft energielabel C, wat redelijk is voor een woning uit 1981. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor iets lagere prijzen verkocht, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in De Blaak Zuid-West, een rustige wijk in Tilburg. Het treinstation ligt op 2,8 km afstand, dus met de fiets ben je er zo. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen hoef je de wijk niet uit.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning, wat betekent dat je aan één zijde geen buren hebt. Dat geeft extra privacy en vaak meer lichtinval. Met 198 m² woonoppervlak en een perceel van 453 m² is het een royale gezinswoning. De woning is gebouwd in 1981 en heeft energielabel C.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbare Basisschool De Blaak ligt op 865 meter en Basisschool De Borne op 932 meter. Voor voortgezet onderwijs is Campus 013 op 1,9 km afstand een optie. Ook zijn er kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoe veilig is de buurt De Blaak Zuid-West?

De buurt is relatief veilig. In de CBS-data worden 25 misdrijven geregistreerd, wat laag is voor een wijk met 2170 inwoners. Het is een rustige, groene buurt met veel gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat vaak bijdraagt aan een stabiele en betrokken buurt.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?