Hoekwoning te koop: Dorpsstraat 169, Nieuwe Niedorp
KopenHollands KroonHoekwoningenDorpsstraat 169

Dorpsstraat 169

Nieuwe Niedorp Dorpsstraat en omgeving, Hollands Kroon

€ 485.000
Buurt Nieuwe Niedorp Dorpsstraat en omgeving, Nieuwe NiedorpBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 171m²
171m² woonoppervlakte
Aldi op 376m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter

Deze hoekwoning aan de Dorpsstraat in Nieuwe Niedorp ademt historie. Het bouwjaar 1860 geeft de woning een authentieke uitstraling, met een woonoppervlak van 171 m² en een perceel van 207 m². De woning heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Met een vraagprijs van €485.000 is dit een marktconform aanbod voor een woning van dit formaat in de regio. Vergelijk het met andere hoekwoningen in Hollands Kroon.

De buurt: Nieuwe Niedorp Dorpsstraat e.o.

De buurt rond de Dorpsstraat is een rustige, dorpse omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers geven een beeld: de buurt telt 1.815 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent. De buurt Nieuwe Niedorp Dorpsstraat e.o. is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 401 adressen per km².

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Aldi, die om de hoek zit op 376 meter. Voor de dagelijkse boodschappen is ook de Jumbo op 1,1 km een optie. Kinderen kunnen naar basisschool De Snip, twee straten verder op 376 meter, of naar de Sint Antoniusschool op 1,3 km. De gemeente Hollands Kroon biedt een landelijke omgeving met alle basisvoorzieningen binnen handbereik.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 485.000
Prijs per m²€ 2.836
Woonoppervlakte171m²
Perceeloppervlakte207m²
Bouwjaar1860
EnergielabelC
BuurtNieuwe Niedorp Dorpsstraat en omgeving
WijkNieuwe Niedorp
GemeenteHollands Kroon

Locatie

Dorpsstraat 169, Nieuwe Niedorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwe Niedorp Dorpsstraat en omgeving

Inwoners1.815
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Aldi
Dorpsstraat 117
376m
Jumbo
Trambaan 69
1136m
SPAR
Burg. Hoogenboomlaan 33
3620m

Scholen

10 binnen 5 km

De Snip
Basisonderwijs · 222 leerlingen
376m
Sint Antoniusschool
Basisonderwijs · 260 leerlingen
1261m
OBS De Mient
Basisonderwijs · 152 leerlingen
1278m

Veelgestelde vragen

Over Dorpsstraat 169, Nieuwe Niedorp

Welk energielabel heeft Dorpsstraat 169?

De woning aan Dorpsstraat 169 in Nieuwe Niedorp heeft energielabel C.

Is €485.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €485.000 voor een hoekwoning uit 1860 met 171 m² woonoppervlak en energielabel C is marktconform voor Nieuwe Niedorp. De woning heeft een ruim perceel van 207 m² en een authentieke uitstraling. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. Het is een redelijke prijs voor een woning met karakter.

Hoe is de bereikbaarheid van Nieuwe Niedorp?

Nieuwe Niedorp is een dorp in de gemeente Hollands Kroon. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 10,4 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De omgeving is rustig en landelijk, met goede verbindingen naar omliggende steden via de weg.