Hoekwoning te koop: Eli Heimanshof 10, Oegstgeest
Onder bod
KopenOegstgeestHoekwoningenEli Heimanshof 10

Eli Heimanshof 10

Poelgeest, Oegstgeest

€ 665.000
Buurt Poelgeest, OegstgeestBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 144m²
144m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Eli Heimanshof 10 in Oegstgeest ademt rust en ruimte. Met 144 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel en zuinig huis. De woning uit 1998 heeft een eigen tuin en is gelegen in een kindvriendelijke straat. De vraagprijs van €665.000 is marktconform voor hoekwoningen in Oegstgeest.

Buurt Poelgeest

Poelgeest is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,0. Een bewoner zegt: "Poelgeest is een rustig buurtje, het heeft een haar salon, gym basisschool... Het zit ook naast een polder met veem natuur en volgels." Een ander noemt het "schoon en makkelijk" en waardeert de ligging. De buurt Poelgeest telt ruim 2600 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar.

Leven in de straat

Om de hoek zit basisschool De Vogels. Voor boodschappen kun je twee straten verder terecht bij Albert Heijn of Dirk. Ook een kinderdagverblijf is vlakbij. De gemeente Oegstgeest biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Losecaat NVM Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 665.000
Prijs per m²€ 4.618
Woonoppervlakte144m²
Perceeloppervlakte115m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA
BuurtPoelgeest
WijkDe Kwaak
GemeenteOegstgeest

Locatie

Eli Heimanshof 10, Oegstgeest

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

6.9
Boty
13-09-2024
Mooi en rustig

Poelgeest is een rustig buurtje, het heeft een haar salon, gym basisschool... Het zit ook naast een polder met veem natuur en volgels, wel poepen ze veel over je heen.

7.1
Milan
03-11-2023
Poelgeest, schoon en makkelijk

De ligging van Poelgeest is gunstig voor de arbeider, maar ook voord de scholier. Leiden is dichtbij en anders kun je op de snelweg elders verder weg. Wel moet je uit Poelgeest om bijvoorbeeld boodschappen te doen of iets dergelijks. Ook is er maar één kleine school. Je hoeft je geen zorgen te maken over onveiligheid of schoonheid. Men kent elkaar en ruzies ontstaan niet. Huizen zijn mooi. De vele drempels zijn nogal overbodig. Er is helaas maar een weg voor auto's om uit Poelgeest te komen, wat niet goed is als je de andere kant op wil. Wel wordt er een nieuwe weg gebouwd die ernaartoe leidt, maar dat duurt nog een jaar en die weg is ook niet optimaal. Al met al is de buurt prima.

Buurt statistieken

Gegevens uit Poelgeest

Inwoners2.630
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

46 binnen 5 km

Albert Heijn
Kopermolen 44
733m
Dirk
Kopermolen 2
825m
Lidl
Standerdmolen 1-17
890m

Scholen

95 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Vogels
Basisonderwijs · 278 leerlingen
155m
OBS Kwintijn
Basisonderwijs · 91 leerlingen
560m
R.K. Basisschool de Tweemaster