Hoekwoning te koop: Februaristraat 99, Almere
KopenAlmereHoekwoningenFebruaristraat 99

Februaristraat 99

Seizoenenbuurt Oost, Almere

€ 387.500
Buurt Seizoenenbuurt Oost, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
PLUS op 130m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een hoekwoning in de Seizoenenbuurt Oost

Deze hoekwoning aan de Februaristraat 99 in Almere heeft een fijne, lichte uitstraling. Met 90 m² woonoppervlak en een perceel van 151 m² is er voldoende ruimte voor een gezin. De woning uit 1997 heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €387.500 is marktconform voor hoekwoningen in Almere.

De buurt Seizoenenbuurt Oost

De buurt Seizoenenbuurt Oost is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen vooral gezinnen en stellen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2 personen. De buurt heeft een lage criminaliteit: in totaal 41 misdrijven per jaar. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, kindvriendelijke omgeving.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de PLUS om de hoek (130 meter) voor je dagelijkse boodschappen. Ook de Albert Heijn op 846 meter is goed bereikbaar. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool Aurora (186 meter) en Openbare Basisschool De Egelantier (467 meter). Het treinstation van Almere ligt op 1,1 kilometer.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van der Linden Groep aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 387.500
Prijs per m²€ 4.306
Woonoppervlakte90m²
Perceeloppervlakte151m²
Bouwjaar1997
EnergielabelA
BuurtSeizoenenbuurt Oost
WijkSeizoenenbuurt
GemeenteAlmere

Locatie

Februaristraat 99, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Seizoenenbuurt Oost

Inwoners1.630
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

17 binnen 5 km

PLUS
Meistraat 102
130m
Albert Heijn
Lombokstraat 2
846m
Dekamarkt
Regenboogweg 43
1154m

Scholen

43 binnen 5 km

Openbare Basisschool Aurora
Basisonderwijs · 255 leerlingen
186m
Openbare Basisschool De Egelantier
Basisonderwijs · 182 leerlingen
467m
School van Vrede
Basisonderwijs · 16 leerlingen
516m

Veelgestelde vragen

Over Februaristraat 99, Almere

Welk energielabel heeft Februaristraat 99?

De woning aan Februaristraat 99 in Almere heeft energielabel A.

Is €387.500 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €387.500 is marktconform voor een hoekwoning in Almere met 90 m² woonoppervlak en een perceel van 151 m². Het energielabel A is een pluspunt, want dat betekent lagere energiekosten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak rond dit bedrag aangeboden.

Hoe veilig is de Seizoenenbuurt Oost?

De Seizoenenbuurt Oost is een veilige buurt. Volgens de CBS-cijfers zijn er in totaal 41 misdrijven geregistreerd, wat laag is voor een wijk met 1.630 inwoners. Het is een rustige, kindvriendelijke omgeving.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbare Basisschool Aurora ligt op 186 meter, Openbare Basisschool De Egelantier op 467 meter en Protestants Christelijke Basisschool De Dukdalf op 648 meter. Ook zijn er diverse kinderdagverblijven in de buurt.