Hoekwoning te koop: Gijsbrecht van Amstelstraat 324A, Hilversum
KopenHilversumHoekwoningenGijsbrecht van Amstelstraat 324A

Gijsbrecht van Amstelstraat 324A

Schrijverskwartier, Hilversum

€ 1.050.000
Buurt Schrijverskwartier, HilversumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 166m²
166m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 351m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in het Schrijverskwartier

Deze hoekwoning uit 1931 ademt karakter met een flinke tuin en een woonoppervlak van 166 m². Het energielabel C geeft aan dat er nog winst te behalen valt, maar de woning is direct bewoonbaar. Met een vraagprijs van €1.050.000 is dit een marktconforme prijs voor een woning van dit formaat in deze buurt. Bekijk ook andere hoekwoningen in Hilversum voor een vergelijking.

Het Schrijverskwartier: rustig en groen

Het Schrijverskwartier is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste huizen zijn koopwoningen, en er wonen relatief veel gezinnen. De buurt heeft een zeer hoge stedelijkheidsgraad, maar voelt door de ruime opzet toch dorps aan. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback om te delen. Meer over de buurt Schrijverskwartier lees je op de buurtpagina.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (351 m). Ook een SPAR express en Lidl zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Openbare Basisschool Elckerlyc, twee straten verder (227 m), of naar de Dr. H. Bavinckschool (515 m). Het voortgezet onderwijs, zoals het Gemeentelijk Gymnasium Hilversum, is op tien minuten lopen. De gemeente Hilversum biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen aangeboden via Alma & Tijhuis Makelaars-Taxateurs B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.050.000
Prijs per m²€ 6.325
Woonoppervlakte166m²
Perceeloppervlakte344m²
Bouwjaar1931
EnergielabelC
BuurtSchrijverskwartier
WijkZuid
GemeenteHilversum

Locatie

Gijsbrecht van Amstelstraat 324A, Hilversum

Buurt statistieken

Gegevens uit Schrijverskwartier

Inwoners2.240
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Albert Heijn
Van Hogendorplaan 44
351m
Albert Heijn
Gijsbrecht van Amstelstr 177
600m
SPAR express
Vaartweg 137 A
671m

Scholen

60 binnen 5 km

Openbare Basisschool Elckerlyc
Basisonderwijs · 208 leerlingen
227m
Dr. H. Bavinckschool
Basisonderwijs · 217 leerlingen
515m
Violenschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
664m

Veelgestelde vragen

Over Gijsbrecht van Amstelstraat 324A, Hilversum

Welk energielabel heeft Gijsbrecht van Amstelstraat 324A?

De woning aan Gijsbrecht van Amstelstraat 324A in Hilversum heeft energielabel C.

Is €1.050.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.050.000 is marktconform voor een hoekwoning van 166 m² met een perceel van 344 m² in het Schrijverskwartier. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de energiekosten gemiddeld zijn. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van het Schrijverskwartier?

Het treinstation van Hilversum ligt op 2,2 km afstand, ongeveer 25 minuten lopen of 5 minuten fietsen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (3677 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?