Hoekwoning te koop: Gildenhof 15, Boxtel
Verkocht onder voorbehoud
KopenBoxtelHoekwoningenGildenhof 15

Gildenhof 15

Boxtel-Noord, Boxtel

€ 410.000
Buurt Boxtel-Noord, BoxtelBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
PLUS op 176m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Boxtel-Noord

Deze hoekwoning uit 1953 heeft een eigen gezicht, met een flinke tuin rondom en een woonoppervlak van 103 m². De woning is in de loop der jaren goed onderhouden en heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. Met een vraagprijs van €410.000 is dit een marktconform aanbod voor een hoekwoning in Boxtel, zeker gezien de ruime opzet. Vergelijkbare hoekwoningen in Boxtel worden vaker rond dit bedrag aangeboden.

De buurt: Boxtel-Noord

Boxtel-Noord is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt heeft een dorps karakter, met een park op loopafstand en een supermarkt om de hoek. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers laten een stabiele wijk zien met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. De buurt Boxtel-Noord is populair vanwege de rust en de nabijheid van voorzieningen.

Leven in de straat

In de ochtend zie je kinderen naar de Prinses Amaliaschool fietsen, die twee straten verder ligt. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die naast de deur zit. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn op loopafstand. Het Baanderherencollege is om de hoek voor de middelbare school. De gemeente Boxtel biedt verder voldoende voorzieningen zoals een restaurant en een bibliotheek, al is die laatste wat verder weg.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Ven Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 410.000
Prijs per m²€ 3.981
Woonoppervlakte103m²
Perceeloppervlakte205m²
Bouwjaar1953
EnergielabelC
BuurtBoxtel-Noord
WijkBoxtel
GemeenteBoxtel

Locatie

Gildenhof 15, Boxtel

Buurt statistieken

Gegevens uit Boxtel-Noord

Inwoners3.975
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Van Beekstraat 3
176m
Aldi
Brederodeweg 24
1097m
Albert Heijn
Prins Hendrikstraat 62
1279m

Scholen

18 binnen 5 km

Prinses Amaliaschool
Basisonderwijs · 144 leerlingen
205m
Oecumenische Jenaplanschool Molenwijk
Basisonderwijs · 187 leerlingen
231m
Baanderherencollege praktijkonderwijs
Voortgezet onderwijs · 158 leerlingen
234m

Veelgestelde vragen

Over Gildenhof 15, Boxtel

Welk energielabel heeft Gildenhof 15?

De woning aan Gildenhof 15 in Boxtel heeft energielabel C.

Is €410.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €410.000 is marktconform voor een hoekwoning van 103 m² met een perceel van 205 m² in Boxtel-Noord. De woning heeft energielabel C en een bouwjaar van 1953, wat de prijs beïnvloedt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak rond dit bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Boxtel-Noord?

Het treinstation van Boxtel ligt op 2 km afstand, goed te fietsen. De omgevingsadressendichtheid is 1235, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Prinses Amaliaschool (basisonderwijs) ligt op 205 meter, de Oecumenische Jenaplanschool Molenwijk op 231 meter, en het Baanderherencollege (voortgezet onderwijs) op 234 meter. Ook is er een kinderdagverblijf op 800 meter.

Wat is de sfeer in Boxtel-Noord?

Boxtel-Noord is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de buurt heeft een dorps karakter. Het park op 400 meter biedt recreatiemogelijkheden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele wijk.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1953?

Een woning uit 1953 kan wat onderhoud vergen, zoals aan de fundering, het dak of de installaties. Het energielabel C is redelijk, maar isolatie kan mogelijk verbeterd worden.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de PLUS supermarkt ligt op 176 meter. Ook zijn er Aldi (1,1 km), Albert Heijn (1,3 km) en Lidl (1,6 km) in de buurt. Er zijn in totaal 9 supermarkten binnen 5 km.

Van der Ven Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod