Hoekwoning te koop: Graaf Florisstraat 47, Schiedam
Verkocht onder voorbehoud
KopenSchiedamHoekwoningenGraaf Florisstraat 47

Graaf Florisstraat 47

Schrijversbuurt, Schiedam

€ 439.500
Buurt Schrijversbuurt, SchiedamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Coop op 324m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Schiedam

Deze hoekwoning uit 1928 heeft een eigen gezicht, met 119 m² woonoppervlak en een tuin rondom. De woning ligt in de Schrijversbuurt, een buurt waar je merkt dat er leven op straat is. Met een vraagprijs van €439.500 is dit een marktconform aanbod voor een hoekwoning in Schiedam. Bekijk ook andere hoekwoningen in Schiedam.

Schrijversbuurt: een buurt met twee gezichten

De Schrijversbuurt is een gemengde wijk met veel jonge gezinnen en alleenstaanden. Op basis van twee beoordelingen is het beeld wisselend: een bewoner noemt het een 'leuke buurt voor gezinnen' en waardeert de gezellige straat en speelgelegenheden. Een ander is minder positief en spreekt over overlast. De buurt telt zo'n 2630 inwoners, met een mix van koop- en huurwoningen. Meer over de buurt Schrijversbuurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die om de hoek zit. Ook de Lidl, Dirk en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Christelijke Basisschool De Wieken of Montessori Schiedam, beide op een paar minuten lopen. Voor het voortgezet onderwijs is ProNovaCollege dichtbij. De gemeente Schiedam biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Anke Bodewes Makelaardij o.g. B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 439.500
Prijs per m²€ 3.693
Woonoppervlakte119m²
Perceeloppervlakte124m²
Bouwjaar1928
BuurtSchrijversbuurt
WijkWest
GemeenteSchiedam

Locatie

Graaf Florisstraat 47, Schiedam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

9.3
FvG
07-05-2025
Leuke buurt voor gezinnen

Bijzonder gezellige straat en buurt waar veel kinderen buiten kunnen spelen en er natuur en leuke speelgelegenheden in de buurt zijn.

5.3
Kai
19-02-2025
Slecht

Veel “gangsters”, veel rommel. Mensen zijn niet sociaal huisbaas doet niks aan dingen in het huis. Kort gezegd, gewoon een kut buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Schrijversbuurt

Inwoners2.630
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Coop
Mesdaglaan 14
324m
Lidl
Mgr. Nolenslaan 600-610
1045m
Dirk
Broersveld 68
1062m

Scholen

104 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Wieken
Basisonderwijs · 190 leerlingen
245m
Montessori Schiedam
Basisonderwijs · 229 leerlingen
268m
Sint Bernardus
Basisonderwijs · 244 leerlingen
361m

Veelgestelde vragen

Over Graaf Florisstraat 47, Schiedam

Is €439.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €439.500 is marktconform voor een hoekwoning van 119 m² in de Schrijversbuurt. De woning heeft een perceel van 124 m² en een bouwjaar van 1928, wat karakter geeft. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, dus het is goed om de staat van de woning zelf te beoordelen.

Hoe is de buurt Schrijversbuurt om in te wonen?

De Schrijversbuurt is een levendige wijk met een mix van bewoners. Uit buurtreviews blijkt dat sommige bewoners de gezellige straat en speelgelegenheden voor kinderen waarderen, terwijl anderen overlast ervaren. De buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten en scholen.