Hoekwoning te koop: Gravenhof 9, Riel
Verkocht onder voorbehoud
KopenGoirleHoekwoningenGravenhof 9

Gravenhof 9

Riel-Dorp, Goirle

€ 749.500
Buurt Riel-Dorp, RielBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 173m²
173m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in het rustige Riel

Deze hoekwoning uit 2001 staat in een rustige straat in Riel, een dorp in de gemeente Goirle. Met 173 m² woonoppervlak en een perceel van 409 m² is het een royale woning voor wie van ruimte houdt. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €749.500 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van hoekwoningen in Goirle.

Buurt Riel-Dorp

Riel-Dorp is een dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een rustig karakter. De meeste woningen zijn koopwoningen, en er wonen veel gezinnen en ouderen. De buurt Riel-Dorp heeft een lage stedelijkheidsgraad, met veel groen om de hoek. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige buurt met weinig misdrijven.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Albert Heijn, beide op een paar minuten rijden. Kindcentrum De Vonder is de dichtstbijzijnde basisschool, op loopafstand. Ook zijn er andere basisscholen in de omgeving, zoals Basisschool Den Bongerd. De gemeente Goirle biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Via Paul Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 mei 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 749.500
Prijs per m²€ 4.332
Woonoppervlakte173m²
Perceeloppervlakte409m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA
BuurtRiel-Dorp
WijkRiel
GemeenteGoirle

Locatie

Gravenhof 9, Riel

Buurt statistieken

Gegevens uit Riel-Dorp

Inwoners2.350
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Jumbo
Rosa Castellanosstraat 5
2590m
Albert Heijn
Koningsschild 11
2788m
Aldi
Wethouder de Brouwerstraat 33
2856m

Scholen

17 binnen 5 km

Kindcentrum De Vonder
Basisonderwijs · 261 leerlingen
652m
Basisschool Den Bongerd
Basisonderwijs · 532 leerlingen
2557m
RK Basisschool Open Hof
Basisonderwijs · 234 leerlingen
2569m

Veelgestelde vragen

Over Gravenhof 9, Riel

Welk energielabel heeft Gravenhof 9?

De woning aan Gravenhof 9 in Riel heeft energielabel A.

Is de prijs van €749.500 marktconform voor deze hoekwoning in Riel?

De vraagprijs van €749.500 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Riel. De woning heeft een groot perceel van 409 m² en energielabel A, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak iets goedkoper, maar door de ruime opzet en het lage energieverbruik kan deze prijs gerechtvaardigd zijn.

Hoe is de bereikbaarheid van Riel met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,3 km afstand, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je vooral aangewezen op de auto. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de buurt is goed bereikbaar via de weg.

Wat voor type buurt is Riel-Dorp?

Riel-Dorp is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen (97% van de woningen). De meeste woningen zijn koopwoningen (85%) en er wonen veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en weinig criminaliteit.