Hoekwoning te koop: Griegstraat 17, Zuid-Beijerland
Onder bod
KopenHoeksche WaardHoekwoningenGriegstraat 17

Griegstraat 17

Zuid-Beijerland Buitengebied, Hoeksche Waard

€ 465.000
Buurt Zuid-Beijerland Buitengebied, Zuid-BeijerlandBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 179m²
179m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in het groene Zuid-Beijerland

Deze hoekwoning aan de Griegstraat 17 in Zuid-Beijerland is een echte gezinswoning met een flinke tuin. Met 179 m² woonoppervlak en een perceel van 304 m² is er ruimte genoeg. De woning uit 1977 heeft energielabel C en staat te koop voor € 465.000. Dat is een marktconforme prijs voor een hoekwoning in deze regio. Bekijk ook andere hoekwoningen in Hoeksche Waard.

De buurt: Zuid-Beijerland Buitengebied

De woning ligt in de buurt Zuid-Beijerland Buitengebied, een rustige, landelijke omgeving. De buurt telt 685 inwoners, met veel 45-plussers en een mix van een- en tweepersoonshuishoudens. Het is een typische gezinsbuurt met veel koopwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 42, wat aangeeft dat het hier heerlijk rustig wonen is. Lees meer over de buurt Zuid-Beijerland Buitengebied.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 3,1 km afstand, of bij SPAR op 4,3 km. Er zijn meerdere basisscholen in de buurt, zoals De Eendragt en Christelijke Basisschool De Regenboog, beide op ongeveer 3,2 km. Voor het voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar 8,9 km. De gemeente Hoeksche Waard biedt een mooie mix van landelijk wonen met voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VMK Makelaars & Taxateurs op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 465.000
Prijs per m²€ 2.598
Woonoppervlakte179m²
Perceeloppervlakte304m²
Bouwjaar1977
EnergielabelC
BuurtZuid-Beijerland Buitengebied
WijkZuid-Beijerland
GemeenteHoeksche Waard

Locatie

Griegstraat 17, Zuid-Beijerland

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuid-Beijerland Buitengebied

Inwoners685
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Albert Heijn
Gravin Sabinastraat 52
3141m
SPAR
Kade 22C
4301m
Coop
Polderboom 3
5175m

Scholen

4 binnen 5 km

De Eendragt
Basisonderwijs · 94 leerlingen
3187m
Christelijke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 157 leerlingen
3196m
IKC 't Kraaienest
Basisonderwijs · 55 leerlingen
4477m

Veelgestelde vragen

Over Griegstraat 17, Zuid-Beijerland

Welk energielabel heeft Griegstraat 17?

De woning aan Griegstraat 17 in Zuid-Beijerland heeft energielabel C.

Is € 465.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 465.000 is marktconform voor een hoekwoning van 179 m² met een perceel van 304 m² in Zuid-Beijerland. De woning heeft energielabel C en is gebouwd in 1977. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Zuid-Beijerland?

Zuid-Beijerland ligt in de Hoeksche Waard, een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 24,1 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

De buurt heeft basisvoorzieningen zoals een supermarkt (Albert Heijn op 3,1 km) en basisscholen (De Eendragt op 3,2 km). Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een ziekenhuis of middelbare school moet je naar omliggende dorpen of steden.

Wat is de staat van het onderhoud van deze woning?

De woning is gebouwd in 1977 en heeft energielabel C. De exacte staat van onderhoud wordt niet in de advertentie vermeld.

Hoe groot is de tuin en is deze op het zuiden gelegen?

Het perceel is 304 m², maar de exacte tuinindeling en ligging worden niet in de advertentie genoemd.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

De woning heeft waarschijnlijk een oprit of parkeergelegenheid op eigen terrein, maar dit wordt niet expliciet vermeld in de advertentie. In de rustige buurt is parkeren over het algemeen geen probleem.

VMK Makelaars & Taxateurs
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen