Hoekwoning te koop: Haven 43, Maassluis
Onder bod

Haven 43

Taanschuurpolder, Maassluis

€ 1.075.000
Buurt Taanschuurpolder, MaassluisBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 459m²
459m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een monumentaal hoekhuis aan de historische Haven

Deze hoekwoning uit 1895 aan de Haven in Maassluis ademt karakter. Met 459 m² woonoppervlak is het een van de grotere woningen in de stad. Het energielabel A is opvallend voor een pand van deze leeftijd. De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook andere hoekwoningen in Maassluis voor een prijsvergelijking.

Taanschuurpolder: rustig en centraal

De woning staat in de buurt Taanschuurpolder, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van huishoudens. Van de 1280 woningen is 66% koop. De buurt telt 2915 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. Het is een stedelijke omgeving met een omgevingsadressendichtheid van 2217. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar. Lees meer over de gemeente Maassluis voor een breder beeld.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo (twee straten verder) of de Albert Heijn (vijf minuten lopen). Ook de Lidl is op loopafstand. Basisscholen zijn er volop: IKC Startpunt en IKC Panta rhei zitten om de hoek, net als IKC De Kindertuin. Montessorisch Maassluis en De Groene Hoek zijn ook dichtbij. Het treinstation ligt op twaalf kilometer, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Aangeboden door Bliek Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bliek Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.075.000
Prijs per m²€ 2.342
Woonoppervlakte459m²
Perceeloppervlakte194m²
Bouwjaar1895
EnergielabelA
BuurtTaanschuurpolder
WijkTaanschuurpolder
GemeenteMaassluis

Locatie

Haven 43, Maassluis

Buurt statistieken

Gegevens uit Taanschuurpolder

Inwoners2.915
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
Lange boonestraat 31
654m
Albert Heijn
Mesdaglaan 199
720m
Lidl
Rembrandtlaan 25
800m

Scholen

25 binnen 5 km

IKC Startpunt en IKC Panta rhei
Basisonderwijs · 414 leerlingen
665m
IKC De Kindertuin
Basisonderwijs · 260 leerlingen
682m
Montessorisch Maassluis
Basisonderwijs · 172 leerlingen
775m

Veelgestelde vragen

Over Haven 43, Maassluis

Welk energielabel heeft Haven 43?

De woning aan Haven 43 in Maassluis heeft energielabel A.

Is €1.075.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.075.000 is fors, maar past bij de enorme woonoppervlakte van 459 m² en het energielabel A. Vergelijkbare hoekwoningen in Maassluis zijn vaak kleiner of minder zuinig. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Een taxatie kan uitsluitsel geven.

Hoe is de buurt Taanschuurpolder om in te wonen?

Taanschuurpolder is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Het is een stedelijke omgeving, maar niet te druk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar om een beeld te geven van de sfeer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?