Hoekwoning te koop: Haydnlaan 8, Waalre
Verkocht onder voorbehoud
KopenWaalreHoekwoningenHaydnlaan 8

Haydnlaan 8

Ekenrooi, Waalre

€ 699.000
Buurt Ekenrooi, WaalreBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 178m²
178m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in het groene Ekenrooi

Deze hoekwoning aan de Haydnlaan 8 in Waalre is een echte gezinswoning. Met 178 m² woonoppervlak en een perceel van 314 m² is er ruimte genoeg. Het huis uit 1978 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De woning wordt aangeboden voor €699.000, een prijs die marktconform is voor hoekwoningen in Waalre.

De buurt Ekenrooi

Ekenrooi is een rustige, groene buurt in Waalre. Het is een echte gezinsbuurt, met veel eengezinswoningen en een mix van jonge gezinnen en oudere bewoners. De buurt heeft een dorpse sfeer, met veel groen en speelplekken. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele en prettige woonomgeving is. Bekijk ook de buurt Ekenrooi voor meer informatie.

Het dagelijks leven

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn op tien minuten lopen of bij de Jumbo iets verderop. Voor de kinderen is Basisschool De Drijfveer om de hoek, en ook De Meent is goed bereikbaar. De gemeente Waalre biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarsland op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 699.000
Prijs per m²€ 3.927
Woonoppervlakte178m²
Perceeloppervlakte314m²
Bouwjaar1978
EnergielabelC
BuurtEkenrooi
WijkWaalre
GemeenteWaalre

Locatie

Haydnlaan 8, Waalre

Buurt statistieken

Gegevens uit Ekenrooi

Inwoners3.895
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Den Hof 4
1066m
Jumbo
Hortensialaan 2
1575m
AH to go
Professor Holstlaan 4
2839m

Scholen

37 binnen 5 km

Basisschool De Drijfveer
Basisonderwijs · 106 leerlingen
1334m
De Meent
Basisonderwijs · 380 leerlingen
1597m
Basisschool Floralaan
Basisonderwijs · 337 leerlingen
2537m

Veelgestelde vragen

Over Haydnlaan 8, Waalre

Welk energielabel heeft Haydnlaan 8?

De woning aan Haydnlaan 8 in Waalre heeft energielabel C.

Is €699.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €699.000 is marktconform voor een hoekwoning van 178 m² in Waalre. De woning heeft een ruim perceel en energielabel C. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. Het is een goede prijs voor een woning in deze staat en locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van Ekenrooi?

Ekenrooi ligt in Waalre, een dorp in de regio Eindhoven. Het treinstation is op 6,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. Binnen de buurt zijn de meeste voorzieningen op loopafstand.

Wat voor soort buurt is Ekenrooi?

Ekenrooi is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is een gezinsvriendelijke wijk met veel speelplekken en parken. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4 op een schaal van 5), wat betekent dat het er rustig en ruim opgezet is. Er wonen veel gezinnen en ouderen.