Hoekwoning te koop: Houtsnijdershorst 301, Apeldoorn
Verkocht onder voorbehoud
KopenApeldoornHoekwoningenHoutsnijdershorst 301

Houtsnijdershorst 301

Matenhorst, Apeldoorn

€ 419.500
Buurt Matenhorst, ApeldoornBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 134m²
134m² woonoppervlakte
PLUS op 186m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Apeldoorn

Deze hoekwoning aan de Houtsnijdershorst 301 heeft een fijne uitstraling, met een woonoppervlak van 134 m² en een perceel van 180 m². Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar je kunt nog verbeteringen aanbrengen. De vraagprijs van €419.500 is marktconform voor hoekwoningen in Apeldoorn.

De buurt Matenhorst

Matenhorst is een rustige buurt in Apeldoorn-Zuidoost, met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan dat de buurt afstandelijk kan zijn, en noemt overlast van een specifieke familie. Toch is de gemiddelde score een 6,88. De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2, wat duidt op een mix van gezinnen en alleenstaanden. Bekijk meer over de buurt Matenhorst.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook de Dekamarkt en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Openbare Daltonschool De Horst, twee straten verder, of naar De Roos, ook dichtbij. Voor voortgezet onderwijs is UGO verkennend vmbo/Cortenbosch op loopafstand. De gemeente Apeldoorn biedt verder veel voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder GOOS Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 419.500
Prijs per m²€ 3.131
Woonoppervlakte134m²
Perceeloppervlakte180m²
Bouwjaar1974
EnergielabelC
BuurtMatenhorst
WijkZuidoost
GemeenteApeldoorn

Locatie

Houtsnijdershorst 301, Apeldoorn

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.9
brenda hertgers
21-02-2025
afstandelijke buurt

mensen zijn afstandelijk en 1 familie direct achter ons is zo mega asociaal, gooien zelfs met poep en zijn tegen ideeën lelijk en vervelend; dat de politie/woonstichting op de hoogte is en oplet

Buurt statistieken

Gegevens uit Matenhorst

Inwoners2.865
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

33 binnen 5 km

PLUS
Snijdersplaats 10
186m
Dekamarkt
Imkersplaats 8
901m
Albert Heijn
De Eglantier 234
1047m

Scholen

79 binnen 5 km

Openbare Daltonschool De Horst
Basisonderwijs · 115 leerlingen
233m
De Roos
Basisonderwijs · 97 leerlingen
388m
UGO verkennend vmbo/Cortenbosch
Voortgezet onderwijs · 398 leerlingen
560m

Veelgestelde vragen

Over Houtsnijdershorst 301, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Houtsnijdershorst 301?

De woning aan Houtsnijdershorst 301 in Apeldoorn heeft energielabel C.

Is €419.500 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €419.500 is marktconform voor een hoekwoning uit 1974 met 134 m² woonoppervlak en een perceel van 180 m² in Apeldoorn. Het energielabel C is gemiddeld voor woningen van deze leeftijd. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Matenhorst om in te wonen?

Matenhorst is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. Er is één beoordeling van een bewoner die de sfeer als afstandelijk beschrijft en melding maakt van overlast. De gemiddelde score is 6,88. De buurt heeft een mix van gezinnen en alleenstaanden, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2.