Hoekwoning te koop: J.C. van Oostzanenlaan 13, Heemstede
Verkocht onder voorbehoud
KopenHeemstedeHoekwoningenJ.C. van Oostzanenlaan 13

J.C. van Oostzanenlaan 13

Heemsteedse Dreef Schildersbuurt en omgeving, Heemstede

€ 1.365.000
Buurt Heemsteedse Dreef Schildersbuurt en omgeving, HeemstedeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 203m²
203m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Heemstede

Deze hoekwoning uit 1924 heeft een klassieke uitstraling en een flinke oppervlakte van 203 m². Met een perceel van 280 m² is er zowel binnen als buiten ruimte genoeg. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €1.365.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van hoekwoningen in Heemstede.

De buurt: Heemsteedse Dreef, Schildersbuurt en omgeving

De buurt Heemsteedse Dreef, Schildersbuurt en omgeving is een gewilde woonwijk. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,5. Een bewoner zegt: "Heemstede voelt veilig en heeft fijne woningen en je zit overal dichtbij." De buurt telt ruim 5.200 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid.

Het dagelijks leven

In de straat is het rustig, maar voorzieningen zijn dichtbij. De Albert Heijn en Vomar liggen om de hoek, op een paar minuten lopen. Ook scholen zijn vlakbij: de Crayenester-Basisschool en Jacobaschool zijn twee straten verder. De gemeente Heemstede biedt verder een treinstation op twee kilometer afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via PUUR* Makelaars Heemstede op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.365.000
Prijs per m²€ 6.724
Woonoppervlakte203m²
Perceeloppervlakte280m²
Bouwjaar1924
EnergielabelC
BuurtHeemsteedse Dreef Schildersbuurt en omgeving
WijkHeemstede-Centrum
GemeenteHeemstede

Locatie

J.C. van Oostzanenlaan 13, Heemstede

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.5
Louise
11-09-2024
Beste locatie

Heemstede voelt veilig en heeft fijne woningen en je zit overal dichtbij dagje strand geen probleem op vakantie je bent zo bij schiphol dagje varen doe dat echt perfect

Buurt statistieken

Gegevens uit Heemsteedse Dreef Schildersbuurt en omgeving

Inwoners5.235
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Albert Heijn
Blekersvaartweg 57
672m
Vomar
Binnenweg 149
720m
Ekoplaza
Zandvoortselaan 16-18
805m

Scholen

89 binnen 5 km

Crayenester-Basisschool
Basisonderwijs · 401 leerlingen
415m
Jacobaschool
Basisonderwijs · 221 leerlingen
460m
Haarlemse Montessorischool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 298 leerlingen
535m

Veelgestelde vragen

Over J.C. van Oostzanenlaan 13, Heemstede

Welk energielabel heeft J.C. van Oostzanenlaan 13?

De woning aan J.C. van Oostzanenlaan 13 in Heemstede heeft energielabel C.

Is €1.365.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.365.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Heemstede, maar de woning is met 203 m² woonoppervlak en een perceel van 280 m² ook bovengemiddeld groot. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Heemstede, op twee kilometer van het treinstation. Daarmee ben je binnen een half uur in Amsterdam of Haarlem.