Hoekwoning te koop: Jan Steenstraat 2, Rijnsburg
KopenKatwijkHoekwoningenJan Steenstraat 2

Jan Steenstraat 2

Kleipetten, Katwijk

€ 759.000
Buurt Kleipetten, RijnsburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 135m²
135m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in Rijnsburg

Deze hoekwoning uit 1993 staat in een rustige straat in Rijnsburg, een dorp met een dorps karakter. Met 135 m² woonoppervlak en een perceel van 271 m² is er veel ruimte. Het energielabel A+ betekent dat je energiekosten laag zijn. De vraagprijs van €759.000 is aan de hoge kant, maar past bij de ruime opzet en de gunstige ligging. Bekijk ook andere hoekwoningen in Katwijk voor een vergelijking.

De buurt Kleipetten

De buurt Kleipetten is een gemiddelde woonwijk met weinig criminaliteit, zoals een bewoner zegt: "Prima wijk, weinig criminaliteit, goed bereikbaar en centraal gelegen." Een andere bewoner is minder enthousiast: "Erg luidruchtig! Veel asociale mensen! Vervelende hangjongeren!" maar noemt ook "veel speeltuinen". Op basis van twee beoordelingen is het beeld gemengd. De buurt telt veel gezinnen en koopwoningen, met een doorsnee inkomen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Dirk om de hoek, of twee straten verder naar de Coop. Ook de Albert Heijn is tien minuten lopen. Kinderen kunnen naar de Julianaschool Rijnsburg, die naast de deur ligt, of naar de PC Oranje Nassauschool op loopafstand. De gemeente Katwijk biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park en bibliotheek op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Max de Makelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 759.000
Prijs per m²€ 5.622
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte271m²
Bouwjaar1993
EnergielabelA+
BuurtKleipetten
WijkRijnsburg
GemeenteKatwijk

Locatie

Jan Steenstraat 2, Rijnsburg

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

9.4
BB
06-12-2024
Prima gemiddelde woonwijk

Prima wijk, weinig criminaliteit, goed bereikbaar en centraal gelegen.

3.9
Jbr
07-02-2024
tja...

-Erg luidruchtig! Veel asociale mensen! Vervelende hangjongeren! + veel speeltuinen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kleipetten

Inwoners2.715
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Dirk
Asterstraat 146
588m
Coop
Rijnstraat 78
717m
Coop
Tramstraat 6
859m

Scholen

47 binnen 5 km

Teylingen College voor Gymnasium Atheneum Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 104 leerlingen
339m
Julianaschool Rijnsburg
Basisonderwijs · 205 leerlingen
350m
Protestants Christelijke Basisschool de Wegwijzer
Basisonderwijs · 209 leerlingen
740m

Veelgestelde vragen

Over Jan Steenstraat 2, Rijnsburg

Welk energielabel heeft Jan Steenstraat 2?

De woning aan Jan Steenstraat 2 in Rijnsburg heeft energielabel A+.

Is €759.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €759.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Rijnsburg, maar de woning heeft een groot perceel van 271 m² en een energielabel A+. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben een lager energielabel.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Rijnsburg, een dorp met goede verbindingen. Het treinstation is op 5,5 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.