Hoekwoning te koop: Jan Wiegersstraat 48, Almere
KopenAlmereHoekwoningenJan Wiegersstraat 48

Jan Wiegersstraat 48

Tussen de Vaarten Zuid-Noordoost, Almere

€ 499.000
Buurt Tussen de Vaarten Zuid-Noordoost, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter

Deze hoekwoning aan de Jan Wiegersstraat in Almere heeft een fijne, ruime uitstraling. Met 118 m² woonoppervlak en een perceel van 183 m² is er binnen en buiten volop plek. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van € 499.000 is marktconform voor hoekwoningen in Almere.

De buurt: Tussen de Vaarten Z.- Noordoost

De buurt Tussen de Vaarten Z.- Noordoost is een rustige, groene wijk waar veel gezinnen wonen. Twee bewoners geven de buurt een 7,94. Een van hen zegt: "Buren kennen elkaar, groeten elkaar, helpen en letten op elkaar, fijn gevoel." Een ander noemt het "veilig, leuke buurt, leuke mensen, veel supermarkt en snackbars." De meeste woningen zijn eengezinswoningen (81%) en 69% is koop. De buurt Tussen de Vaarten Z.- Noordoost heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6, wat past bij het gezinskarakter.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar basisschool De Optimist, die om de hoek ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn twee straten verder, op 5 minuten lopen. Ook SPAR express en Dekamarkt zijn op loopafstand. Het treinstation is op 5 minuten lopen. De gemeente Almere biedt daarnaast voldoende voorzieningen zoals parken, restaurants en scholen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.000
Prijs per m²€ 4.229
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte183m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA
BuurtTussen de Vaarten Zuid-Noordoost
WijkTussen de Vaarten Zuid
GemeenteAlmere

Locatie

Jan Wiegersstraat 48, Almere

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.8
Michael
15-01-2026
Goeie nette buurt

Buren kenne elkaar groeten elkaar helpen en letten op elkaar fijn gevoel

8.1
Kristel
21-10-2023
Ervaring

Is wel veilig leuke buurt wonen leuke mensen veel supermarkt en snackbars ect

Buurt statistieken

Gegevens uit Tussen de Vaarten Zuid-Noordoost

Inwoners2.150
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Albert Heijn
Juan Grisstraat 44
626m
SPAR express
Koningsbeltweg 1
906m
Dekamarkt
Rembrandtweg 100
929m

Scholen

72 binnen 5 km

De Optimist
Basisonderwijs · 223 leerlingen
188m
Nautilus College - Paul Kleestraat
Speciaal onderwijs · 165 leerlingen
478m
OBS De Compositie
Basisonderwijs · 395 leerlingen
654m

Veelgestelde vragen

Over Jan Wiegersstraat 48, Almere

Welk energielabel heeft Jan Wiegersstraat 48?

De woning aan Jan Wiegersstraat 48 in Almere heeft energielabel A.

Is € 499.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van € 499.000 is marktconform voor een hoekwoning van 118 m² met energielabel A in Almere. De woning heeft een ruim perceel van 183 m² en is gebouwd in 2001, wat de prijs ondersteunt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 500 meter afstand, dus op loopafstand. Daarmee ben je snel in het centrum van Almere of op andere bestemmingen.