Hoekwoning te koop: Kerkstraat 56, Voerendaal
KopenVoerendaalHoekwoningenKerkstraat 56

Kerkstraat 56

Ubachsberg, Voerendaal

€ 475.000
Buurt Ubachsberg, VoerendaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 444m²
444m² woonoppervlakte
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning met karakter in Ubachsberg

Deze hoekwoning uit 1935 heeft een flinke oppervlakte van 444 m² en een perceel van 389 m². Het energielabel D betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. De woning staat in Ubachsberg, een rustig dorp in de gemeente Voerendaal. Met een vraagprijs van €475.000 is dit een marktconforme prijs voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere hoekwoningen in Voerendaal voor vergelijking.

Ubachsberg: een dorp met karakter

Ubachsberg is een klein dorp met ongeveer 1.445 inwoners. De bevolking is gemengd: er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de meeste huizen zijn eengezinswoningen. Het is een rustige buurt. De buurt Ubachsberg heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat betekent dat je hier veel rust en natuur vindt.

Dagelijks leven in Ubachsberg

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 2,8 km afstand, of bij de Aldi op 3 km. Basisschool Bergop ligt op 400 meter lopen. Ook is er een kinderdagverblijf op 300 meter. De gemeente Voerendaal biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 300 meter en een park op 2,3 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lassoo Makelaars & Taxateurs op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 475.000
Prijs per m²€ 1.070
Woonoppervlakte444m²
Perceeloppervlakte389m²
Bouwjaar1935
EnergielabelD
BuurtUbachsberg
WijkUbachsberg
GemeenteVoerendaal

Locatie

Kerkstraat 56, Voerendaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Ubachsberg

Inwoners1.445
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

17 binnen 5 km

PLUS
De Doom 3
2796m
Aldi
Marktstraat 1
3062m
PLUS
Kloosterplein 27
3173m

Scholen

26 binnen 5 km

Basisschool Bergop
Basisonderwijs · 156 leerlingen
423m
De Buitenhof school voor speciaal en voortgezet speciaal onderwijs
Speciaal onderwijs · 228 leerlingen
2498m
Basisschool de Meridiaan
Basisonderwijs · 323 leerlingen
2676m

Veelgestelde vragen

Over Kerkstraat 56, Voerendaal

Welk energielabel heeft Kerkstraat 56?

De woning aan Kerkstraat 56 in Voerendaal heeft energielabel D.

Is €475.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €475.000 is marktconform voor een hoekwoning van 444 m² in Ubachsberg. De prijs per vierkante meter ligt rond de €1.070, wat gebruikelijk is voor deze regio. Houd er rekening mee dat het energielabel D is, wat invloed kan hebben op de maandelijkse energiekosten.

Hoe is de bereikbaarheid van Ubachsberg?

Ubachsberg is een rustig dorp in Zuid-Limburg. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,2 km afstand. Met de auto ben je snel op de grotere wegen. De omgeving is groen en heuvelachtig.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning uit 1935 met een woonoppervlak van 444 m² en een perceel van 389 m². Het energielabel is D. De woning heeft een karakteristieke uitstraling en biedt veel ruimte.