Hoekwoning te koop: Kogelflesstraat 2, Baarle-Nassau
KopenBaarle-NassauHoekwoningenKogelflesstraat 2

Kogelflesstraat 2

Hoogbraak, Baarle-Nassau

€ 589.000
Buurt Hoogbraak, Baarle-NassauBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 131m²
131m² woonoppervlakte
Aldi op 449m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning uit 2016 staat in de wijk Hoogbraak, een rustige buurt in Baarle-Nassau. Met 131 m² woonoppervlak en een perceel van 224 m² is het een flinke woning. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je weinig stookkosten hoeft te verwachten. De prijs van €589.000 is marktconform voor hoekwoningen in Baarle-Nassau.

Buurt Hoogbraak

Hoogbraak is een groene, veilige buurt met veel eengezinswoningen. Twee bewoners geven de buurt een 7,48. Een bewoner zegt: "Fijne buurt om te wonen met veel privé." Een ander: "In de buurt voel ik me altijd veilig, het is dichtbij de voorzieningen in het dorp." De buurt Hoogbraak heeft een laag aantal misdrijven (18 per jaar) en een omgevingsadressendichtheid van 621, wat duidt op een rustige omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi (om de hoek) of de Albert Heijn (twee straten verder). Ook de Jumbo is op loopafstand. Basisschool De Uilenpoort zit naast de deur, en voortgezet onderwijs De la Salle is twee straten verder. In de buurt ligt een groot park, ideaal om te wandelen. De gemeente Baarle-Nassau biedt verder voorzieningen zoals een sportschool en sportclub op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaars- en Adviesburo Broeders aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 589.000
Prijs per m²€ 4.496
Woonoppervlakte131m²
Perceeloppervlakte224m²
Bouwjaar2016
EnergielabelA
BuurtHoogbraak
WijkBaarle-Nassau
GemeenteBaarle-Nassau

Locatie

Kogelflesstraat 2, Baarle-Nassau

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.7
Carin
11-01-2025
Fijn wonen hier

Prima

7.3
Jort
10-01-2025
Fijne buurt om te wonen met veel privé.

In de buurt voel ik me altijd veilig, het is dichtbij de voorzieningen in het dorp. Er staan mooie huizen in de buurt. Midden in de buurt ligt een groot park. Ook is er een sportschool en sportclub (voetbal en hockey) op loopafstand. Mensen zijn over het algemeen vriendelijk naar elkaar. Het onderwijs in de buurt is minder. Er is één Nederlandse basisschool en één middelbare school. Op deze middelbare school kunnen scholieren maximaal op mavo-niveau eindexamen doen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoogbraak

Inwoners1.245
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Aldi
Stationsstraat 29
449m
Albert Heijn
Kerkstraat 8
490m
Jumbo
St. Annaplein 15
543m

Scholen

3 binnen 5 km

BS de Uilenpoort
Basisonderwijs · 354 leerlingen
124m
De la Salle
Voortgezet onderwijs · 211 leerlingen
414m
Basisschool Bernardus
Basisonderwijs · 73 leerlingen
4756m

Veelgestelde vragen

Over Kogelflesstraat 2, Baarle-Nassau

Welk energielabel heeft Kogelflesstraat 2?

De woning aan Kogelflesstraat 2 in Baarle-Nassau heeft energielabel A.

Is €589.000 een eerlijke prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €589.000 is marktconform voor een hoekwoning uit 2016 met energielabel A in Baarle-Nassau. De woning heeft 131 m² woonoppervlak en een perceel van 224 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel A zorgt voor lage energiekosten, wat de prijs rechtvaardigt.