Hoekwoning te koop: Koningin Julianastraat 39, Berkenwoude
Onder bod
KopenKrimpenerwaardHoekwoningenKoningin Julianastraat 39

Koningin Julianastraat 39

Berkenwoude, Krimpenerwaard

€ 450.000
Buurt Berkenwoude, BerkenwoudeBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 257m²
257m² woonoppervlakte
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in het groene Berkenwoude

Deze hoekwoning aan de Koningin Julianastraat heeft een woonoppervlak van 257 m² en een perceel van 339 m², gebouwd in 1963 met energielabel D. Het is een flinke woning in een rustige dorpse omgeving. De vraagprijs van €450.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook andere hoekwoningen in Krimpenerwaard.

Berkenwoude: een dorp met voorzieningen om de hoek

Berkenwoude is een klein dorp in de Krimpenerwaard met ongeveer 1450 inwoners. Het is een typische gezinsbuurt: veel eengezinswoningen en relatief weinig eenpersoonshuishoudens. De sfeer is rustig en dorps. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: 84% van de woningen is koop, en de meeste huishoudens hebben kinderen. Meer over de buurt Berkenwoude.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends loop je zo naar obs De Polsstok (82 meter) of Chr Basisschool De Wegwijzer (134 meter). Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boon's Markt of PLUS, beide op ongeveer 5 km afstand. Het dorp heeft verder een kinderdagverblijf op loopafstand. De gemeente Krimpenerwaard biedt een landelijke omgeving met voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Egmond Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 450.000
Prijs per m²€ 1.751
Woonoppervlakte257m²
Perceeloppervlakte339m²
Bouwjaar1963
EnergielabelD
BuurtBerkenwoude
WijkBerkenwoude
GemeenteKrimpenerwaard

Locatie

Koningin Julianastraat 39, Berkenwoude

Buurt statistieken

Gegevens uit Berkenwoude

Inwoners1.450
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Boon's Markt
Kranepoort 14
4880m
PLUS
De Wetering 9
4983m
Albert Heijn
Kerkweg 100
5283m

Scholen

6 binnen 5 km

obs De Polsstok
Basisonderwijs · 43 leerlingen
82m
Chr Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 161 leerlingen
134m
De Bron
Basisonderwijs · 96 leerlingen
4550m

Veelgestelde vragen

Over Koningin Julianastraat 39, Berkenwoude

Welk energielabel heeft Koningin Julianastraat 39?

De woning aan Koningin Julianastraat 39 in Berkenwoude heeft energielabel D.

Is €450.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een hoekwoning van 257 m² met een perceel van 339 m² in Berkenwoude is €450.000 marktconform. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de regio. Het energielabel D betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten dan bij een zuiniger label.

Hoe is de bereikbaarheid van Berkenwoude?

Berkenwoude ligt landelijk, maar is met de auto goed bereikbaar. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 12,4 km afstand. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen hoef je niet ver te reizen: de dichtstbijzijnde basisschool is op 82 meter.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning uit 1963 met een woonoppervlak van 257 m² en een perceel van 339 m². Het energielabel is D. De woning heeft drie of meer slaapkamers, al staat het exacte aantal niet in de advertentie.