Hoekwoning te koop: Kramsvogel 39, Eijsden

Kramsvogel 39

Mariadorp-Beezepool, Eijsden-Margraten

€ 597.000
Buurt Mariadorp-Beezepool, EijsdenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Kramsvogel 39 in Eijsden ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 107 m² en een perceel van 285 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De woning uit 2013 is modern en onderhoudsarm. Met een vraagprijs van €597.000 is dit een marktconform aanbod voor een hoekwoning in deze regio. Bekijk ook andere hoekwoningen in Eijsden-Margraten.

Mariadorp-Beezepool: een groene, kindvriendelijke buurt

De buurt Mariadorp-Beezepool is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Van de 1181 woningen is 92% eengezinswoning en 77% koop. Er wonen veel gezinnen met kinderen (510 huishoudens) en de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,4. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4) en een omgevingsadressendichtheid van 923, wat het een groene, ruime uitstraling geeft. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een stabiele, kindvriendelijke omgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl (om de hoek) en de PLUS (twee straten verder). Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: Neutraal Bijzondere Basisschool Tangram (naast de deur) en Rk Bs De Cramignon (om de hoek). Het treinstation ligt op tien minuten lopen. De gemeente Eijsden-Margraten biedt een mooie mix van dorpse rust en stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Wolfs & Wolfs Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 597.000
Prijs per m²€ 5.579
Woonoppervlakte107m²
Perceeloppervlakte285m²
Bouwjaar2013
EnergielabelA
BuurtMariadorp-Beezepool
WijkEijsden
GemeenteEijsden-Margraten

Locatie

Kramsvogel 39, Eijsden

Buurt statistieken

Gegevens uit Mariadorp-Beezepool

Inwoners2.895
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Lidl
Breusterhof 1
710m
PLUS
Cramignonstraat 1
858m
Aldi
Burg. Frans Cortenraadstraat 6
3860m

Scholen

6 binnen 5 km

Neutraal Bijzondere Basisschool Tangram
Basisonderwijs · 422 leerlingen
63m
Rk Bs De Cramignon
Basisonderwijs · 317 leerlingen
91m
Basisschool St Jozef
Basisonderwijs · 76 leerlingen
1802m

Veelgestelde vragen

Over Kramsvogel 39, Eijsden

Welk energielabel heeft Kramsvogel 39?

De woning aan Kramsvogel 39 in Eijsden heeft energielabel A.

Is €597.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €597.000 is marktconform voor een hoekwoning uit 2013 met energielabel A in Eijsden. De woning heeft een perceel van 285 m² en een woonoppervlak van 107 m². In de buurt Mariadorp-Beezepool zijn de meeste woningen eengezinswoningen en koopwoningen, wat de prijs ondersteunt. Vergelijkbare woningen in de regio geven aan dat dit een realistische prijs is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1,2 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. In de buurt zijn voldoende parkeermogelijkheden. De dichtstbijzijnde supermarkten (Lidl en PLUS) zijn op loopafstand, en basisscholen liggen om de hoek.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. Dit is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Neutraal Bijzondere Basisschool Tangram (63 m) en Rk Bs De Cramignon (91 m). Beide scholen hebben een goede reputatie. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Maastricht, op 8,3 km afstand.

Hoe is de buurt Mariadorp-Beezepool?

Mariadorp-Beezepool is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. De stedelijkheidsgraad is laag, dus je hebt veel ruimte en rust. Er zijn 2895 inwoners en de buurt heeft een laag aantal misdrijven (35). Het is een veilige en kindvriendelijke omgeving.

Wat is de oppervlakte van de woning en het perceel?

De woning heeft een woonoppervlak van 107 m² en een perceel van 285 m². Dit is ruim voor een hoekwoning. De indeling is modern en praktisch, met voldoende ruimte voor een gezin.