Hoekwoning te koop: Kroonwerk 1, Klundert
Verkocht onder voorbehoud
KopenMoerdijkHoekwoningenKroonwerk 1

Kroonwerk 1

Klundert, Moerdijk

€ 459.500
Buurt Klundert, KlundertBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 138m²
138m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in Klundert

Deze hoekwoning aan het Kroonwerk staat in een rustige straat in Klundert. Met 138 m² woonoppervlak en een perceel van 261 m² is er binnen en buiten volop ruimte. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De woning uit 1999 is goed onderhouden en voelt modern aan. Voor een prijs van € 459.500 is dit een marktconform aanbod, zeker in vergelijking met andere hoekwoningen in Moerdijk.

Klundert: een dorp met karakter

Klundert is een dorp met ruim 5.500 inwoners, waar het gemiddelde inkomen rond het landelijke gemiddelde ligt. De buurt oogt groen en rustig, met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 8,0. Een bewoner zegt: "Betrokken, verbindend, gezelligheid…" De sfeer is er gemoedelijk en je kent elkaar snel. Meer over de buurt lees je op de pagina over Klundert.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook een Jumbo en Aldi zijn binnen een paar kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar de Christelijke Basisschool Het Bastion, twee straten verder, of naar de Rooms Katholieke Basisschool De Rietvest, op tien minuten lopen. Het dorp heeft verder een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand. De gemeente Moerdijk biedt daarnaast ruime voorzieningen in de omgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Wensen Makelaars b.v. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 459.500
Prijs per m²€ 3.330
Woonoppervlakte138m²
Perceeloppervlakte261m²
Bouwjaar1999
EnergielabelA
BuurtKlundert
WijkKlundert
GemeenteMoerdijk

Locatie

Kroonwerk 1, Klundert

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Marjo
22-07-2024
Goed

Betrokken, verbindend, gezelligheid…

Buurt statistieken

Gegevens uit Klundert

Inwoners5.555
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Doorsteek 9
674m
Jumbo
Kadedijk 120
4702m
Jumbo
Zandberg 4
4777m

Scholen

8 binnen 5 km

SBO Het Palet
Speciaal onderwijs · 130 leerlingen
428m
Christelijke Basisschool Het Bastion
Basisonderwijs · 183 leerlingen
677m
Rooms Katholieke Basisschool De Rietvest
Basisonderwijs · 144 leerlingen
913m

Veelgestelde vragen

Over Kroonwerk 1, Klundert

Welk energielabel heeft Kroonwerk 1?

De woning aan Kroonwerk 1 in Klundert heeft energielabel A.

Is € 459.500 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van € 459.500 is marktconform voor een hoekwoning van 138 m² met energielabel A in Klundert. De woning is uit 1999 en heeft een ruim perceel. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een eerlijke prijs gezien de staat en ligging.

Hoe hoog zijn de maandelijkse energiekosten bij label A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer zuinig is. De exacte maandlasten hangen af van je verbruik, maar je kunt rekenen op relatief lage stookkosten. Het is een van de beste labels, dus je bespaart flink op gas en elektra vergeleken met oudere woningen.

Wat voor type buurt is Klundert?

Klundert is een dorp met ruim 5.500 inwoners, een rustige en groene omgeving. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheidsgraad (4 op een schaal van 5), dus het is niet druk. Voorzieningen als supermarkt en basisschool zijn op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is SBO Het Palet (speciaal basisonderwijs) op 428 meter, gevolgd door Christelijke Basisschool Het Bastion op 677 meter en Rooms Katholieke Basisschool De Rietvest op 913 meter. Voortgezet onderwijs is verder weg, op 7,2 km.

Hoe is het openbaar vervoer in Klundert?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7,3 km afstand. Voor OV ben je dus vooral aangewezen op de auto of fiets naar het station.

Wat is de sfeer in de buurt volgens bewoners?

Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,0. Een bewoner omschrijft het als 'Betrokken, verbindend, gezelligheid…' Dat wijst op een hechte gemeenschap waar mensen elkaar kennen. Het is een rustige, veilige buurt met weinig criminaliteit (95 misdrijven per jaar).