Hoekwoning te koop: Lakenvelder 3, Veldhoven
KopenVeldhovenHoekwoningenLakenvelder 3

Lakenvelder 3

Oerle, Veldhoven

€ 895.000
Buurt Oerle, VeldhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 187m²
187m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning uit 2018 staat in de wijk Oerle, een groene en rustige buurt in Veldhoven. Met 187 m² woonoppervlak en een perceel van 464 m² is er veel ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant, maar past bij de ruime opzet en het energielabel. Bekijk ook andere hoekwoningen in Veldhoven voor een vergelijking.

Oerle: een dorpse sfeer in Veldhoven

Oerle is een buurt met een dorpse uitstraling, waar veel eengezinswoningen staan. De meeste woningen zijn koopwoningen (74%), en er wonen relatief veel gezinnen met kinderen. Een bewoner zegt: "Veldhoven is een prima buurt, er zijn wel bepaalde wijken zoals 5501 die wel wat onderhoudt kunnen gebruiken." De buurt scoort een 7,75 op basis van één beoordeling. Meer over de buurt vind je op de pagina over Oerle.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 1,4 km afstand, of bij PLUS op 1,6 km. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals de Rooms Katholieke Basisschool Sint Jan Baptist op 600 meter en De Brembocht op 1 km. Het treinstation ligt op 7,9 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De gemeente Veldhoven biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kennis Makelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 4.786
Woonoppervlakte187m²
Perceeloppervlakte464m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
BuurtOerle
WijkOerle
GemeenteVeldhoven

Locatie

Lakenvelder 3, Veldhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Nick vd Meerakker
26-03-2025
Veldhoven is een prima buurt, er zijn wel bepaalde wijken zoals 5501 die wel wat onderhoudt kunnen gebruiken

Veilig, vrij schoon, leuk, Kwa onderwijs, het sondervick is geen goede school… maar dat is echt de school schuld/probleem, het zijn slechte docenten, slechte begeleiding,

Buurt statistieken

Gegevens uit Oerle

Inwoners2.940
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Albert Heijn
De Schaatsenmaker 8
1371m
PLUS
Dommelshei 10
1630m
Albert Heijn
Mira 25
1838m

Scholen

24 binnen 5 km

Zuiderbos school voor SO en VSO
Speciaal onderwijs · 21 leerlingen
383m
Rooms Katholieke Basisschool Sint Jan Baptist
Basisonderwijs · 273 leerlingen
631m
De Brembocht (2 locaties 't Look en Zilverackers)
Basisonderwijs · 369 leerlingen
1043m

Veelgestelde vragen

Over Lakenvelder 3, Veldhoven

Welk energielabel heeft Lakenvelder 3?

De woning aan Lakenvelder 3 in Veldhoven heeft energielabel A.

Is €895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Veldhoven, maar de woning is groot (187 m²) en heeft een ruim perceel (464 m²) met energielabel A. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of ouder.

Hoe is de buurt Oerle om in te wonen?

Oerle is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. De meeste woningen zijn koopwoningen. Er is één beoordeling beschikbaar met een score van 7,75. Een bewoner noemt het een prima buurt, maar merkt op dat sommige wijken onderhoud kunnen gebruiken. De buurt heeft een dorpse sfeer en is geschikt voor wie rust zoekt.