Hoekwoning te koop: Lauwers 19, Zwijndrecht
KopenZwijndrechtHoekwoningenLauwers 19

Lauwers 19

Veerplein - Oostkeetshaven, Zwijndrecht

€ 650.000
Buurt Veerplein - Oostkeetshaven, ZwijndrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 178m²
178m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Lauwers in Zwijndrecht ademt ruimte en licht. Met 178 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 211 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De woning uit 1978 is in de loop der jaren goed onderhouden en klaar voor de toekomst. Met een vraagprijs van €650.000 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien de populariteit van hoekwoningen in Zwijndrecht.

De buurt Veerplein - Oostkeetshaven

De buurt Veerplein - Oostkeetshaven is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is een buurt waar vooral ouderen en gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele en betrokken gemeenschap. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je snel een brood bij de Jumbo, die om de hoek ligt. De kinderen kunnen naar de Katholieke Basisschool de Toermalijn, twee straten verder, of naar het Christelijk IKC Impuls, ook vlakbij. Voor de middelbare school is Walburg College Zwijndrecht op loopafstand. De gemeente Zwijndrecht biedt verder een uitgebreid aanbod aan winkels, restaurants en parken, allemaal binnen tien minuten lopen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damdrecht Makelaars op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 3.652
Woonoppervlakte178m²
Perceeloppervlakte211m²
Bouwjaar1978
EnergielabelA
BuurtVeerplein - Oostkeetshaven
WijkWalburg
GemeenteZwijndrecht

Locatie

Lauwers 19, Zwijndrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Veerplein - Oostkeetshaven

Inwoners270
Mannen56%
Vrouwen46%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Jumbo
Brabant 1
590m
SPAR
Grote Markt 75
646m
Aldi
Hof van Holland 144
650m

Scholen

104 binnen 5 km

Walburg College Zwijndrecht
Voortgezet onderwijs · 1015 leerlingen
385m
Katholieke Basisschool de Toermalijn
Basisonderwijs · 180 leerlingen
615m
Christelijk IKC Impuls
Basisonderwijs · 188 leerlingen
655m

Veelgestelde vragen

Over Lauwers 19, Zwijndrecht

Welk energielabel heeft Lauwers 19?

De woning aan Lauwers 19 in Zwijndrecht heeft energielabel A.

Is €650.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €650.000 is marktconform voor een hoekwoning van 178 m² met energielabel A in Zwijndrecht. De woning heeft een ruim perceel en is energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe hoog zijn de maandelijkse energiekosten bij label A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De exacte kosten hangen af van je verbruik, maar je kunt rekenen op lage stookkosten en een laag elektriciteitsverbruik. Dit is een groot voordeel ten opzichte van woningen met een lager label.

Wat is de sfeer in de buurt Veerplein - Oostkeetshaven?

Het is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De bewoners zijn vooral ouderen en gezinnen, wat zorgt voor een stabiele en rustige omgeving. Er zijn weinig voorzieningen in de directe omgeving, maar de belangrijkste winkels en scholen zijn op loopafstand.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Katholieke Basisschool de Toermalijn (615 m) en Christelijk IKC Impuls (655 m). Voor voortgezet onderwijs is Walburg College Zwijndrecht op 385 meter afstand. Ook zijn er diverse kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Zwijndrecht ligt op 1,6 kilometer afstand, ongeveer 20 minuten lopen of 5 minuten fietsen. Vanaf daar kun je snel naar Rotterdam, Dordrecht en andere steden reizen.

Zijn er winkels en supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Jumbo op 590 meter, SPAR op 646 meter, Aldi op 650 meter en Albert Heijn op 656 meter. Ook zijn er diverse restaurants en een bibliotheek in de buurt.