Hoekwoning te koop: Lavendelheide 29, Reuver
Verkocht onder voorbehoud
KopenBeeselHoekwoningenLavendelheide 29

Lavendelheide 29

Offenbeek, Beesel

€ 497.500
Buurt Offenbeek, ReuverBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 186m²
186m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Lavendelheide 29 in Reuver ademt ruimte en rust. Met 186 m² woonoppervlak en een perceel van 295 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2007 heeft energielabel A, wat betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €497.500 is marktconform voor hoekwoningen in Beesel.

Offenbeek: een groene, kindvriendelijke buurt

De woning staat in de buurt Offenbeek, een rustige wijk in Reuver. De buurt telt ruim 4700 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel groen in de omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek ligt. Ook de Lidl en PLUS zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Openbare Jenaplanbasisschool de Triolier, twee straten verder, of naar Basisschool Meander, op tien minuten lopen. Het voortgezet onderwijs is iets verder, maar nog steeds goed bereikbaar. De gemeente Beesel biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VeTeBe B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 januari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 497.500
Prijs per m²€ 2.675
Woonoppervlakte186m²
Perceeloppervlakte295m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtOffenbeek
WijkReuver
GemeenteBeesel

Locatie

Lavendelheide 29, Reuver

Buurt statistieken

Gegevens uit Offenbeek

Inwoners4.755
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Pater Claretstraat 1A
541m
Lidl
Greswarenstraat 1
964m
PLUS
Past. Vranckenlaan 18A
1183m

Scholen

8 binnen 5 km

Openbare Jenaplanbasisschool de Triolier
Basisonderwijs · 233 leerlingen
183m
Basisschool Meander
Basisonderwijs · 204 leerlingen
765m
Bisschop College Broekhin Reuver voor Lyceum Havo Mavo Vbo - locatie Grescollege
Voortgezet onderwijs · 369 leerlingen
911m

Veelgestelde vragen

Over Lavendelheide 29, Reuver

Welk energielabel heeft Lavendelheide 29?

De woning aan Lavendelheide 29 in Reuver heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €497.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €497.500 is marktconform voor een hoekwoning van 186 m² met energielabel A in Reuver. De woning is relatief nieuw (2007) en heeft een ruim perceel. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Offenbeek om in te wonen?

Offenbeek is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt is kindvriendelijk, met speelplekken en scholen op loopafstand. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, maar ook ouderen vinden er hun thuis. De stedelijkheidsgraad is laag, dus je hebt veel ruimte om je heen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de belangrijkste voorzieningen zijn dichtbij. Een supermarkt (Albert Heijn) zit op vijf minuten lopen, en ook andere winkels zijn binnen handbereik. Basisscholen en een kinderdagverblijf zijn om de hoek. Het treinstation van Reuver is op 1,2 km afstand.