Hoekwoning te koop: Linnaeusdreef 20, Breukelen
Onder bod
KopenStichtse VechtHoekwoningenLinnaeusdreef 20

Linnaeusdreef 20

Breukelen Noord, Stichtse Vecht

€ 765.000
Buurt Breukelen Noord, BreukelenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 131m²
131m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Breukelen

Deze hoekwoning aan de Linnaeusdreef 20 in Breukelen heeft een fijne, ruime uitstraling. Met 131 m² woonoppervlak en een perceel van 473 m² is er binnen en buiten volop plek. De woning uit 1970 is in de loop der jaren goed onderhouden en voelt ruim en licht. De vraagprijs van €765.000 is marktconform voor een hoekwoning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van hoekwoningen in Stichtse Vecht.

Breukelen Noord: rustig en groen

De woning ligt in de buurt Breukelen Noord, een rustige woonwijk met veel groen. Op basis van één beoordeling wordt de buurt gewaardeerd met een 7,9. Een bewoner zegt: "Leuke mensen en alles is dichtbij en makkelijk toegang met het ov, zo ben je met ongeveer 15 min fietsen max bij het station Breukelen en er zijn leuke eet tentjes." De buurt telt zo'n 3875 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek ligt. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn op fietsafstand. Kinderen kunnen naar basisschool KBS Willibrordus, op loopafstand, of naar de Protestants Christelijke Basisschool De Schepershoek. Voor voortgezet onderwijs is de Regionale Scholengemeenschap Broklede dichtbij. De gemeente Stichtse Vecht biedt een fijne mix van dorpse rust en stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lyanne Metz Garantiemakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 765.000
Prijs per m²€ 5.840
Woonoppervlakte131m²
Perceeloppervlakte473m²
Bouwjaar1970
BuurtBreukelen Noord
WijkBreukelen
GemeenteStichtse Vecht

Locatie

Linnaeusdreef 20, Breukelen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
florine
30-11-2023
klein en sfeervol dorpje

Leuke mensen en alles is dichtbij en makkelijk toegang met het ov, zo ben je met ongeveer 15 min fietsen max bij het station breukelen en er zijn leuke eet tentjes.

Buurt statistieken

Gegevens uit Breukelen Noord

Inwoners3.875
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Karel Doormanweg 10-25
601m
Aldi
Hazeslinger 10
1490m
Albert Heijn
Markt 10
1605m

Scholen

14 binnen 5 km

KBs Willibrordus
Basisonderwijs · 314 leerlingen
935m
Regionale Scholengemeenschap Broklede voor Atheneu
Voortgezet onderwijs · 968 leerlingen
1062m
Protestants Christelijke Basisschool De Schepershoek
Basisonderwijs · 151 leerlingen
1062m

Veelgestelde vragen

Over Linnaeusdreef 20, Breukelen

Is €765.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €765.000 is marktconform voor een hoekwoning van 131 m² met een perceel van 473 m² in Breukelen. De woning verkeert in goede staat en heeft een ruime tuin. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Breukelen Noord?

Breukelen Noord is goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer. Het treinstation Breukelen ligt op 2,7 km afstand, ongeveer 15 minuten fietsen. Vanaf daar rijden treinen naar Utrecht en Amsterdam. Ook zijn er busverbindingen in de buurt.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt zijn diverse supermarkten, waaronder Jumbo op 600 meter, Aldi op 1,5 km en Albert Heijn op 1,6 km. Er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals KBS Willibrordus (935 m) en De Schepershoek (1062 m). Ook is er een voortgezet school (RSG Broklede) op 1 km. Voor de dagelijkse boodschappen en schoolgang hoef je niet ver.

Hoe groot is de tuin en is deze onderhoudsvriendelijk?

Het perceel is 473 m² groot, wat een ruime tuin betekent. De exacte indeling en onderhoudstoestand zijn niet bekend, maar een tuin van deze omvang biedt mogelijkheden voor een groene oase of een speelplek. Houd rekening met regulier tuinonderhoud.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het bouwjaar is 1970, dus zonder na-isolatie kan het label lager zijn. Het is aan te raden om bij de makelaar te informeren naar het definitieve label en de energieprestaties.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

In de buurt is parkeren over het algemeen goed geregeld. Check bij de makelaar of er een eigen parkeerplek bij de woning hoort.