Hoekwoning te koop: Loevesteinlaan 79, Gorinchem
KopenGorinchemHoekwoningenLoevesteinlaan 79

Loevesteinlaan 79

Lingewijk, Gorinchem

€ 580.000
Buurt Lingewijk, GorinchemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 140m²
140m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een hoekwoning met een A+++-label

Deze hoekwoning uit 2022 aan de Loevesteinlaan is een van de weinige nieuwbouwwoningen in de Lingewijk. Met 140 m² woonoppervlak en een perceel van 121 m² biedt het een moderne, energiezuinige leefomgeving. Het energielabel A+++ is uitzonderlijk zuinig, wat zich vertaalt in lage stookkosten. De vraagprijs van €580.000 is marktconform voor een hoekwoning in Gorinchem.

De Lingewijk: rustig en kindvriendelijk

De Lingewijk is een rustige buurt met veel gezinnen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,34. Een bewoner zegt: "Het is een vrij rustige buurt. Mooi en rustig. Veel kinderen die samen spelen in de grote speeltuin." Een ander noemt het "een leuke en mooie wijk" maar mist meer groen. De buurt telt 3060 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, en 38% is koop. Bekijk ook de Lingewijk voor meer informatie.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Nettorama, op loopafstand om de hoek. Ook Lidl en PLUS zijn op fietsafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Meander, locatie JP Waale, twee straten verder, of Meander, locatie Anne Frank, ook dichtbij. Voor voortgezet onderwijs zijn Vita College en Omnia College op tien minuten lopen. De gemeente Gorinchem biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 580.000
Prijs per m²€ 4.143
Woonoppervlakte140m²
Perceeloppervlakte121m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+++
BuurtLingewijk
WijkLingewijk
GemeenteGorinchem

Locatie

Loevesteinlaan 79, Gorinchem

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.1
Pender
23-02-2026
Ons kent ons

Rustige buurt met alle gemakken van dien in de buurt

6.8
Bart
23-01-2025
Leuk maar niet genoeg natuur

Ik vind waar ik woon een leuke en mooie wijk alleen vind ik het jammer dat er zo weinig groen is, en meer prullenbakken zouden ook wel handig zijn. Ik vind het onderwijs rond gorinchem alleen wel matig(kwa mijn ervaringen dan) en dit kan een stuk beter

8.1
A
10-01-2025
Het is een vrij rustige buurt.

Ik vind de buurt een prachtige plek. Mooi en rustig. Ik zou veel mensen aanraden om hier te wonen. Ik vind de sfeer in de wijk ook heel prettig. Veel kinderen die samen spelen in de grote speeltuin.

Buurt statistieken

Gegevens uit Lingewijk

Inwoners3.060
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Lingewijk

Woningvoorraad1.343
Gem. WOZ-waarde€ 308.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen62%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Nettorama
Arkelse Onderweg 32
496m
Lidl
Kon. Wilhelminalaan 73
1009m
PLUS
Dr. H.B. Wiardi Beckmanplein 37
1136m

Scholen

42 binnen 5 km

Meander, locatie JP Waale
Basisonderwijs · 238 leerlingen
339m
Meander scholengemeenschap, locatie Anne Frank
Basisonderwijs · 152 leerlingen
458m
Vita College
Voortgezet onderwijs · 104 leerlingen
678m

Veelgestelde vragen

Over Loevesteinlaan 79, Gorinchem

Welk energielabel heeft Loevesteinlaan 79?

De woning aan Loevesteinlaan 79 in Gorinchem heeft energielabel A+++.

Is €580.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €580.000 ligt iets onder de gemiddelde vraagprijs van €611.250 in de Lingewijk. De gemiddelde prijs per m² is €4.798, wat voor deze woning van 140 m² neerkomt op €4.143 per m². Dat is relatief gunstig. In de buurt zijn momenteel slechts twee koopwoningen beschikbaar, dus het aanbod is beperkt.

Wat betekent energielabel A+++ voor mijn energiekosten?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. De woning is zeer goed geïsoleerd en heeft waarschijnlijk een warmtepomp en zonnepanelen. Je energierekening zal daardoor laag zijn, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik. In de Lingewijk hebben alle beschikbare koopwoningen label A, maar deze woning steekt er met A+++ nog bovenuit.

Hoe is de buurt voor gezinnen met kinderen?

De Lingewijk is een rustige, kindvriendelijke buurt. Er wonen veel gezinnen: 525 huishoudens hebben kinderen. Bewoners noemen de grote speeltuin waar kinderen samen spelen. Basisscholen en kinderdagverblijven zijn op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij. De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de meeste voorzieningen zijn dichtbij. De dichtstbijzijnde supermarkt (Nettorama) is op 500 meter, en er zijn meerdere andere supermarkten op fietsafstand. Basisscholen en kinderdagverblijven zijn op 600 meter. Ook een restaurant, park en treinstation zijn binnen 1,6 km bereikbaar. De omgevingsadressendichtheid is 1827, wat duidt op een stedelijke omgeving.

Hoe veilig is de Lingewijk?

In de Lingewijk zijn in het meest recente jaar 82 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk van deze grootte. Bewoners geven de buurt een 7,34 en omschrijven het als rustig. Er is een grote speeltuin waar kinderen veilig kunnen spelen.