Hoekwoning te koop: Lucas Bolsstraat 16, Nieuw-Vennep
KopenHaarlemmermeerHoekwoningenLucas Bolsstraat 16

Lucas Bolsstraat 16

Nieuw-Vennep Welgelegen, Haarlemmermeer

€ 305.000
Buurt Nieuw-Vennep Welgelegen, Nieuw-VennepBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 143m²
43% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning met een A+++-label

Deze hoekwoning aan de Lucas Bolsstraat 16 in Nieuw-Vennep valt op door zijn ruime opzet. Met 143 m² woonoppervlak en een perceel van 540 m² is er veel ruimte, zowel binnen als buiten. Het energielabel A+++ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €305.000 is scherp, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €415.500. Bekijk ook andere hoekwoningen in Haarlemmermeer voor een idee van het aanbod.

De buurt: Nieuw-Vennep Welgelegen

De woning staat in de buurt Nieuw-Vennep Welgelegen, een rustige woonwijk. De buurt telt zo'n 2040 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Het is een groene omgeving: op 400 meter loopafstand ligt een park of plantsoen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl (om de hoek) of Albert Heijn (twee straten verder). Ook Jumbo is op loopafstand. In de buurt vind je basisscholen zoals Het Mozaïek en de Openbare Montessorischool De Boog, beide op loopafstand. Het Herbert Vissers College voor voortgezet onderwijs zit ook vlakbij. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Raad Woonmakelaars BV op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 305.000
Prijs per m²€ 2.133
Woonoppervlakte143m²
Perceeloppervlakte540m²
Bouwjaar1967
EnergielabelA+++
BuurtNieuw-Vennep Welgelegen
WijkNieuw-Vennep
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Lucas Bolsstraat 16, Nieuw-Vennep

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Vennep Welgelegen

Inwoners2.040
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuw-Vennep Welgelegen

Woningvoorraad857
Gem. WOZ-waarde€ 402.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen24%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Lidl
Handelplein 197
656m
Albert Heijn
Handelplein 185
706m
Jumbo
De Symfonie 65
959m

Scholen

52 binnen 5 km

Herbert Vissers College (vmbo)
Voortgezet onderwijs · 499 leerlingen
228m
Herbert Vissers College (mavo, havo, vwo, HVX)
Voortgezet onderwijs · 1351 leerlingen
289m
De Fakkel
Speciaal onderwijs · 95 leerlingen
337m

Veelgestelde vragen

Over Lucas Bolsstraat 16, Nieuw-Vennep

Welk energielabel heeft Lucas Bolsstraat 16?

De woning aan Lucas Bolsstraat 16 in Nieuw-Vennep heeft energielabel A+++.

Is €305.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is aan de lage kant vergeleken met andere koopwoningen in de buurt. De gemiddelde vraagprijs in Nieuw-Vennep Welgelegen is €415.500, en de mediaan ligt op €402.500. Deze woning is 27% goedkoper, terwijl het woonoppervlak (143 m²) 43% groter is dan het buurtgemiddelde van 100 m². De prijs per m² is met €2.132 ook lager dan het buurtgemiddelde van €5.688.

Wat betekent energielabel A+++ voor mijn maandlasten?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer goed geïsoleerd is en waarschijnlijk een warmtepomp of zonnepanelen heeft. Je energierekening zal laag zijn, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je verbruik. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label A+++, dus dit is een gunstige uitzondering.

Hoe groot is de tuin en is die onderhoudsarm?

Het perceel is 540 m², wat ruim is voor een hoekwoning. De exacte indeling van de tuin is niet bekend, maar bij een hoekwoning heb je vaak tuin aan twee zijden. Het onderhoud hangt af van de inrichting; een tuin met veel groen vraagt meer werk dan een terras. Vraag de makelaar naar de staat van de tuin.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals Het Mozaïek (665 m) en Openbare Montessorischool De Boog (989 m) zitten dichtbij. Voor voortgezet onderwijs is het Herbert Vissers College op 228 m, met vmbo, mavo, havo en vwo. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs, De Fakkel, op 337 m.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in de laatste meting 48 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk van deze omvang. Het aantal inwoners is 2040, dus het aantal incidenten per inwoner is beperkt. De buurt oogt rustig en groen, met een park op 400 m.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 1,8 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen. Dat is redelijk dichtbij. Over busverbindingen zijn geen specifieke gegevens bekend, maar Nieuw-Vennep heeft goede OV-verbindingen met omliggende steden.