Hoekwoning te koop: Margrietlaan 11, Posterholt
Verkocht onder voorbehoud
KopenRoerdalenHoekwoningenMargrietlaan 11

Margrietlaan 11

Posterholt, Roerdalen

€ 289.000
Buurt Posterholt, PosterholtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
PLUS op 486m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Posterholt

Deze hoekwoning aan de Margrietlaan 11 heeft een fijne, lichte uitstraling en een ruime tuin rondom. Met 118 m² woonoppervlak en een perceel van 310 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1970 heeft energielabel D, wat betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van €289.000 is dit een marktconform aanbod voor een hoekwoning in deze omgeving. Bekijk ook andere hoekwoningen in Roerdalen voor een vergelijking.

Posterholt: een dorp met voorzieningen

Posterholt is een rustige woonkern in de gemeente Roerdalen, met ruim 3.500 inwoners. De buurt kenmerkt zich door een mix van gezinnen en ouderen; bijna de helft van de huishoudens bestaat uit eenpersoonshuishoudens of stellen zonder kinderen. De woningvoorraad bestaat voor 92% uit eengezinswoningen, waarvan 73% koop. De omgeving is landelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 367, dat is niet stedelijk. Lees meer over de gemeente Roerdalen voor een breder beeld.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je in vijf minuten naar de PLUS, die om de hoek zit op 500 meter. Ook een kinderdagverblijf en huisartsenpraktijk zijn op loopafstand. Basisschool De Draaiende Wieken ligt op 744 meter, goed bereikbaar te voet of met de fiets. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar Roermond, op ruim 6 kilometer. Het treinstation ligt op 9,6 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 289.000
Prijs per m²€ 2.449
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte310m²
Bouwjaar1970
EnergielabelD
BuurtPosterholt
WijkPosterholt
GemeenteRoerdalen

Locatie

Margrietlaan 11, Posterholt

Buurt statistieken

Gegevens uit Posterholt

Inwoners3.585
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Raadhuisstraat 5
486m
Aldi
Angsterweg 14
2269m
PLUS
Molenweg 30
3472m

Scholen

5 binnen 5 km

Basisschool De Draaiende Wieken
Basisonderwijs · 243 leerlingen
744m
Basisschool Sint Martinus
Basisonderwijs · 123 leerlingen
2619m
Basisschool 't Kempke
Basisonderwijs · 167 leerlingen
3797m

Veelgestelde vragen

Over Margrietlaan 11, Posterholt

Welk energielabel heeft Margrietlaan 11?

De woning aan Margrietlaan 11 in Posterholt heeft energielabel D.

Is €289.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €289.000 is marktconform voor een hoekwoning van 118 m² met een perceel van 310 m² in Posterholt. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak in dezelfde prijsklasse. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs is niet buitensporig hoog of laag.

Hoe is de buurt Posterholt om in te wonen?

Posterholt is een rustig dorp met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn basisvoorzieningen zoals een supermarkt, huisarts en basisschool op loopafstand. Het is niet stedelijk, dus je hebt een auto nodig voor uitgebreidere voorzieningen of openbaar vervoer.

Wat betekent energielabel D voor mijn energiekosten?

Energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1970. De isolatie is waarschijnlijk matig, wat kan leiden tot hogere stookkosten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 744 meter loopafstand ligt Basisschool De Draaiende Wieken. Ook zijn er andere basisscholen binnen 5 km, zoals Basisschool Sint Martinus en 't Kempke. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Roermond, op 6,3 km afstand.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Er zijn busverbindingen, maar de auto is de meest praktische optie in Posterholt.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning, wat betekent dat je aan één zijde een tuin hebt en aan de andere zijde een zijgevel. Dit geeft vaak meer privacy en lichtinval dan een tussenwoning. De woning heeft een woonoppervlak van 118 m² en een perceel van 310 m².

Damen Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen