Hoekwoning te koop: Nachtegaal 26, Rijswijk (Nb)
KopenAltenaHoekwoningenNachtegaal 26

Nachtegaal 26

Rijswijk (NB), Altena

€ 750.000
Buurt Rijswijk (NB), Rijswijk (Nb)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 257m²
257m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in het groene Rijswijk

Deze hoekwoning aan de Nachtegaal 26 ademt ruimte en rust. Met 257 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 428 vierkante meter is het een flinke woning, gebouwd in 2006 en voorzien van energielabel A. De vraagprijs van €750.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Ter vergelijking: hoekwoningen in Altena laten een breed prijsspectrum zien.

Rijswijk (NB): een dorpse gemeenschap

Rijswijk is een klein dorp in de gemeente Altena, met zo'n 1900 inwoners. De buurt kenmerkt zich door een mix van gezinnen en ouderen: bijna de helft van de huishoudens heeft kinderen, en een kwart bestaat uit 65-plussers. Het is een rustige, overzichtelijke wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl op twee kilometer afstand, of bij Boon's Markt of SPAR, beide op een kwartier lopen. Basisschool 't Ravelijn en CBS De Verrekijker zijn beide op loopafstand. Het treinstation ligt op bijna veertien kilometer, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Pullen Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 2.918
Woonoppervlakte257m²
Perceeloppervlakte428m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtRijswijk (NB)
WijkRijswijk (NB)
GemeenteAltena

Locatie

Nachtegaal 26, Rijswijk (Nb)

Buurt statistieken

Gegevens uit Rijswijk (NB)

Inwoners1.895
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Lidl
Postweide 135-139
2292m
Boon's Markt
Raadhuisplein 4
2547m
SPAR
Burgemeester van der Schansstraat 18
2563m

Scholen

15 binnen 5 km

Curio prinsentuin Andel
Voortgezet onderwijs · 627 leerlingen
1980m
CBS De Verrekijker
Basisonderwijs · 54 leerlingen
2193m
Basisschool 't Ravelijn
Basisonderwijs · 131 leerlingen
2280m

Veelgestelde vragen

Over Nachtegaal 26, Rijswijk (Nb)

Welk energielabel heeft Nachtegaal 26?

De woning aan Nachtegaal 26 in Rijswijk (Nb) heeft energielabel A.

Is €750.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €750.000 is marktconform voor een hoekwoning van 257 m² met een perceel van 428 m², bouwjaar 2006 en energielabel A in Rijswijk (NB). Vergelijkbare woningen in de regio Altena worden vaak in een vergelijkbare prijsklasse aangeboden. Het is een ruime woning in een rustige buurt, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de buurt Rijswijk (NB) om in te wonen?

Rijswijk is een klein dorp met ongeveer 1900 inwoners, waar veel gezinnen en ouderen wonen. De buurt is rustig en overzichtelijk, met veel eengezinswoningen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loop- of fietsafstand. Het is een fijne plek voor wie van een dorpsgemeenschap houdt.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 13,8 kilometer afstand van de woning. Dat betekent dat je met de auto ongeveer 15 minuten onderweg bent, of met de bus iets langer. Voor dagelijks woon-werkverkeer is een auto handig, maar er zijn ook busverbindingen in de buurt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool 't Ravelijn (2,3 km) en CBS De Verrekijker (2,2 km). Voor voortgezet onderwijs is Curio prinsentuin Andel op 2 km afstand. Het is een kindvriendelijke omgeving met goede onderwijsmogelijkheden.

Hoe energiezuinig is deze woning met energielabel A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dat komt onder andere door goede isolatie en een efficiënte verwarmingsinstallatie. De stookkosten zullen relatief laag zijn, wat prettig is voor de maandlasten. Het is een duurzame woning die klaar is voor de toekomst.