Hoekwoning te koop: Noorderes 16, Assen
Verkocht onder voorbehoud
KopenAssenHoekwoningenNoorderes 16

Noorderes 16

De Kampen/De Essen, Assen

€ 675.000
Buurt De Kampen/De Essen, AssenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 244m²
244m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in een groene, rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Noorderes 16 in Assen is een echte blikvanger. Met 244 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 414 vierkante meter biedt het alle ruimte voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua energiekosten. De vraagprijs van €675.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere hoekwoningen in Assen voor een vergelijking.

De Kampen/De Essen: een rustige, groene wijk

De woning ligt in de buurt De Kampen/De Essen, een rustige wijk in Assen. De buurt kenmerkt zich door veel groen en eengezinswoningen. Het is een plek waar je de rust opzoekt, maar toch dicht bij de stad bent. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele en prettige leefomgeving.

Het dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Albert Heijn vind je op loopafstand, en ook Jumbo, Lidl en Poiesz zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. Voor de kinderen zijn er diverse basisscholen in de buurt, zoals Kindcentrum De Scharmhof op nog geen vijf minuten lopen en Basisschool De Driesprong op tien minuten lopen. De gemeente Assen biedt een fijne mix van stedelijke voorzieningen en groene rust.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Oosting Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 september 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 2.766
Woonoppervlakte244m²
Perceeloppervlakte414m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA
BuurtDe Kampen/De Essen
WijkPeelo
GemeenteAssen

Locatie

Noorderes 16, Assen

Buurt statistieken

Gegevens uit De Kampen/De Essen

Inwoners1.510
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
Scharmbarg 107 109
599m
Jumbo
Kleuvenstee 106
1011m
Lidl
Kleuvenstee 8
1011m

Scholen

41 binnen 5 km

Kindcentrum De Scharmhof
Basisonderwijs · 250 leerlingen
464m
Basisschool De Driesprong-school met de Bijbel
Basisonderwijs · 187 leerlingen
735m
Kindcentrum De Veldkei
Basisonderwijs · 225 leerlingen
799m

Veelgestelde vragen

Over Noorderes 16, Assen

Welk energielabel heeft Noorderes 16?

De woning aan Noorderes 16 in Assen heeft energielabel A.

Is €675.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €675.000 is marktconform voor een hoekwoning van 244 m² met een perceel van 414 m² en energielabel A in Assen. De woning is ruim en energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Assen. Het treinstation van Assen is op 4,3 kilometer afstand, dus met de fiets of auto goed te bereiken. De buurt is autoluw en groen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum De Scharmhof is het dichtstbij, op 464 meter. Ook Basisschool De Driesprong en Kindcentrum De Veldkei zijn binnen een kilometer te vinden. Voortgezet onderwijs is op 2,2 kilometer afstand.

Wat is de sfeer in de buurt De Kampen/De Essen?

De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen. Het is een gezinsvriendelijke wijk waar vooral koopwoningen staan. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, rustige omgeving zien.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 2001?

Een woning uit 2001 is relatief modern en heeft doorgaans minder onderhoud nodig dan oudere woningen. Het energielabel A duidt op goede isolatie en zuinige installaties.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, Albert Heijn is op 600 meter afstand, dus op loopafstand. Ook Jumbo, Lidl, Poiesz en Aldi zijn binnen 1,1 kilometer te vinden. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

OOSTING MAKELAARS BEILEN
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen