Hoekwoning te koop: Noordhoren 2, Hellevoetsluis
Verkocht onder voorbehoud
KopenVoorne aan ZeeHoekwoningenNoordhoren 2

Noordhoren 2

Hout Hoeffe, Voorne aan Zee

€ 525.000
Buurt Hout Hoeffe, HellevoetsluisBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 173m²
173m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Noordhoren 2 in Hellevoetsluis staat in een rustige, groene buurt. Met 173 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 310 vierkante meter is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1981 heeft energielabel C en is te koop voor € 525.000. Dat is een marktconforme prijs voor een hoekwoning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van hoekwoningen in Voorne aan Zee.

Hout Hoeffe: een gezinsvriendelijke buurt

De buurt Hout Hoeffe is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,89. Een bewoner zegt: "Erg gezellig als er wat is kunnen we elkaar helpen als het nodig mocht wezen." Een ander noemt het "een leuke buurt" voor jonge gezinnen, met scholen en winkels dichtbij. De buurt telt zo'n 2.730 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud. Meer weten? Lees verder over de buurt Hout Hoeffe.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi, die om de hoek zit. Ook de MCD en Lidl zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen als Openbare Basisschool de Houthoeffe of Basisschool de Regenboog, beide twee straten verder. De gemeente Voorne aan Zee biedt verder voldoende voorzieningen. Bekijk ook wat de gemeente Voorne aan Zee te bieden heeft.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Zeeuw Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 525.000
Prijs per m²€ 3.035
Woonoppervlakte173m²
Perceeloppervlakte310m²
Bouwjaar1981
EnergielabelC
BuurtHout Hoeffe
WijkDe Kooistee
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Noordhoren 2, Hellevoetsluis

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.1
Carin
17-07-2025
Rustig buurt met opgroeiende kinderen

Erg gezellig als er wat is kunnen we elkaar helpen als het nodig mocht wezen.

7.6
Carin
06-07-2025
Leuke buurt

Voor een jong gezin is het erg leuk scholen dichtbij ook winkels enz voor de jeugd mag er meer aan gedaan worden

Buurt statistieken

Gegevens uit Hout Hoeffe

Inwoners2.730
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Kastanjelaan 42
607m
MCD
Forel 2E
704m
Lidl
Struytse Hoeck 61a
1038m

Scholen

17 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Houthoeffe
Basisonderwijs · 369 leerlingen
369m
Basisschool de Regenboog
Basisonderwijs · 258 leerlingen
369m
Samenwerkingsschool De Brandaris
Basisonderwijs · 340 leerlingen
543m

Veelgestelde vragen

Over Noordhoren 2, Hellevoetsluis

Welk energielabel heeft Noordhoren 2?

De woning aan Noordhoren 2 in Hellevoetsluis heeft energielabel C.

Is € 525.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van € 525.000 is marktconform voor een hoekwoning van 173 m² met een perceel van 310 m² in Hellevoetsluis. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de energiekosten gemiddeld zijn. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Hout Hoeffe om in te wonen?

Hout Hoeffe is een rustige, gezinsvriendelijke buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners geven de buurt een 7,89 en noemen het gezellig en behulpzaam. Er zijn veel jonge gezinnen en de voorzieningen zoals scholen en winkels zijn dichtbij.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je Openbare Basisschool de Houthoeffe en Basisschool de Regenboog, beide op 369 meter. Ook Samenwerkingsschool De Brandaris (543 meter) en De Bron (990 meter) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Hellevoetsluis, op 3,8 km.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de Aldi ligt op 607 meter, de MCD op 704 meter en de Lidl op 1038 meter. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn binnen 1,3 km te vinden. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 28,2 km afstand, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of bus.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat de isolatie redelijk is en de energiekosten gemiddeld uitvallen. Het is niet zo zuinig als label A, maar ook niet zo hoog als label G. Je kunt rekenen op normale stookkosten.

De Zeeuw Makelaardij