Hoekwoning te koop: P.W.A.Cort van der Lindenstraat 2, Harlingen
Verkocht onder voorbehoud
KopenHarlingenHoekwoningenP.W.A.Cort van der Lindenstraat 2

P.W.A.Cort van der Lindenstraat 2

Oosterpark, Harlingen

€ 312.500
Buurt Oosterpark, HarlingenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 121m²
121m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Harlingen

Deze hoekwoning aan de P.W.A.Cort van der Lindenstraat 2 heeft een eigen gezicht, met een flinke tuin en een woonoppervlak van 121 m². Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1973. Met een vraagprijs van €312.500 is dit een marktconform aanbod, zeker vergeleken met andere hoekwoningen in Harlingen.

Buurt Oosterpark: rustig en groen

De woning ligt in de buurt Oosterpark, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Niet erg betrokken met elkaar, bijna niet contact, weinig van elkaar weten. Er is hier voldoende scholen en speeltuinen, je hebt genoeg voorzieningen om aan je levensstijl te doen." De buurt is matig stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 1051.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS (om de hoek) of de Lidl en Poiesz (twee straten verder). Kinderen kunnen naar IKC Het Noorderlicht (vijf minuten lopen) of IKC Prins Johan Friso (tien minuten lopen). Het treinstation is op loopafstand (ruim een kwartier). De gemeente Harlingen biedt een fijne mix van stad en kust.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Stegena Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 312.500
Prijs per m²€ 2.583
Woonoppervlakte121m²
Perceeloppervlakte284m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtOosterpark
WijkHarlingen
GemeenteHarlingen

Locatie

P.W.A.Cort van der Lindenstraat 2, Harlingen

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.6
Margriet Bijlsma
20-08-2024
Niet altijd veilig en sociaal

Niet erg betrokken met elkaar bijna niet contact weinig van elkaar weten. Er is hier voldoende scholen en speeltuinen je hebt genoeg voorzieningen om aan je levensstijl te doen veilig voldoende gelukkig hier gebeurt weinig. Je kunt hier goed op de plaats van je woning komen. Jammer dat er zoveel groen wordt weggehaald . Het harde rijden,kunnen de straten niet eenrichtingsverkeer worden

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosterpark

Inwoners7.400
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Oosterpark

Woningvoorraad3.122
Gem. WOZ-waarde€ 245.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

8 binnen 5 km

PLUS
Kimswerderweg 48
545m
Lidl
Kimswerderweg 52
580m
Poiesz
Johan van Oldenbarneveltstraat 5
585m

Scholen

9 binnen 5 km

IKC Het Noorderlicht
Basisonderwijs · 223 leerlingen
360m
IKC Prins Johan Friso
Basisonderwijs · 241 leerlingen
583m
Maritieme Academie Harlingen
Voortgezet onderwijs · 128 leerlingen
843m

Veelgestelde vragen

Over P.W.A.Cort van der Lindenstraat 2, Harlingen

Welk energielabel heeft P.W.A.Cort van der Lindenstraat 2?

De woning aan P.W.A.Cort van der Lindenstraat 2 in Harlingen heeft energielabel C.

Is €312.500 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €312.500 ligt dicht bij de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€315.083) en iets boven de mediaan (€295.750). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was €361.020, maar dat is inclusief duurdere woningen. Gezien de oppervlakte en het energielabel C is de prijs marktconform.