Hoekwoning te koop: Putstraat 44, Amstenrade
Verkocht onder voorbehoud
KopenBeekdaelenHoekwoningenPutstraat 44

Putstraat 44

Amstenrade, Beekdaelen

€ 419.000
Buurt Amstenrade, AmstenradeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 171m²
171m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in Amstenrade

Deze hoekwoning aan de Putstraat 44 ademt de rust van het Zuid-Limburgse landschap. Met 171 m² woonoppervlak en een perceel van 388 m² is er volop ruimte voor een gezin. Het energielabel A belooft lage stookkosten, een prettig vooruitzicht. De vraagprijs van €419.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Vergelijk het aanbod met andere hoekwoningen in Beekdaelen.

De buurt Amstenrade

Amstenrade is een dorpse buurt met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Het is er rustig, met een lage stedelijkheidsgraad. De buurt Amstenrade heeft een eigen karakter, ver weg van de stadsdrukte.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, om de hoek. Ook de basisschool De Verrekijker is twee straten verder. Voor het voortgezet onderwijs ben je tien minuten lopen verwijderd van het Sint-Janscollege. De gemeente Beekdaelen biedt verder voldoende voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ralf Trafas Makelaardij en Vastgoed op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 419.000
Prijs per m²€ 2.450
Woonoppervlakte171m²
Perceeloppervlakte388m²
Bouwjaar1940
EnergielabelA
BuurtAmstenrade
WijkAmstenrade - Oirsbeek
GemeenteBeekdaelen

Locatie

Putstraat 44, Amstenrade

Buurt statistieken

Gegevens uit Amstenrade

Inwoners1.680
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Albert Heijn
Hoofdstraat 45
238m
Jumbo
Markt 20
1198m
Aldi
Provincialeweg Noord 7
1577m

Scholen

32 binnen 5 km

Basisschool De Verrekijker
Basisonderwijs · 239 leerlingen
210m
Sint-Janscollege
Voortgezet onderwijs · 1117 leerlingen
1147m
Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 229 leerlingen
1241m

Veelgestelde vragen

Over Putstraat 44, Amstenrade

Welk energielabel heeft Putstraat 44?

De woning aan Putstraat 44 in Amstenrade heeft energielabel A.

Is €419.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €419.000 is marktconform voor een hoekwoning van 171 m² met energielabel A in Amstenrade. Het perceel is met 388 m² ruim. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Amstenrade om in te wonen?

Amstenrade is een rustige, dorpse buurt met veel koopwoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De stedelijkheidsgraad is laag, wat zorgt voor een groene, stille omgeving. Voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage energiekosten verwachten. Het label is gunstig voor het wooncomfort en de maandlasten.