Hoekwoning te koop: Ridder van Dorpstraat 9, Nieuw-Beijerland
KopenHoeksche WaardHoekwoningenRidder van Dorpstraat 9

Ridder van Dorpstraat 9

Nieuw-Beijerland Woonkern, Hoeksche Waard

€ 600.000
Buurt Nieuw-Beijerland Woonkern, Nieuw-BeijerlandBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 168m²
168m² woonoppervlakte
PLUS op 368m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Nieuw-Beijerland

Deze hoekwoning aan de Ridder van Dorpstraat 9 heeft een flinke oppervlakte van 168 m² en een perceel van 269 m². Het bouwjaar 1969 geeft de woning een klassieke uitstraling, maar het energielabel F betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €600.000 is aan de hoge kant voor een woning met dit label, maar de ruime opzet en de ligging in een rustige dorpse omgeving maken het een bijzondere optie. Vergelijk eens met andere [hoekwoningen in Hoeksche Waard](/koopwoningen/hoeksche- waard/hoekwoningen/).

De buurt: Nieuw-Beijerland Woonkern

Nieuw-Beijerland Woonkern is een dorpse woonkern met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt telt ruim 4.000 inwoners en heeft een laag stedelijkheidsniveau (4 op een schaal van 5), wat zorgt voor rust en ruimte. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een typische gezinsbuurt is met veel eengezinswoningen. De [buurt Nieuw-Beijerland Woonkern](/buurt/nieuw-beijerland-woonkern-hoeksche- waard/) biedt een prettige leefomgeving voor wie van dorps wonen houdt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit op 368 meter. Ook zijn er andere supermarkten zoals Dirk en Jumbo op fietsafstand. Kinderen kunnen naar IKC Onder de Wieken (416 meter) of School met de Bijbel (543 meter). Het dorp heeft een huisartsenpraktijk op 700 meter en een park op 460 meter. De [gemeente Hoeksche Waard](/gemeente/hoeksche- waard/) biedt verder voorzieningen zoals restaurants en een bibliotheek, al liggen die wat verder weg.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VMK Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 3.571
Woonoppervlakte168m²
Perceeloppervlakte269m²
Bouwjaar1969
EnergielabelF
BuurtNieuw-Beijerland Woonkern
WijkNieuw-Beijerland
GemeenteHoeksche Waard

Locatie

Ridder van Dorpstraat 9, Nieuw-Beijerland

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Beijerland Woonkern

Inwoners4.180
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

16 binnen 5 km

PLUS
Kerkstraat 35
368m
Dirk
Rozemarijndonk 33
2349m
Jumbo
Vlinderveen 436
2613m

Scholen

45 binnen 5 km

IKC Onder de Wieken
Basisonderwijs · 143 leerlingen
416m
School met de Bijbel
Basisonderwijs · 307 leerlingen
543m
sls De Wereldreiziger
Basisonderwijs · 261 leerlingen
2288m

Veelgestelde vragen

Over Ridder van Dorpstraat 9, Nieuw-Beijerland

Welk energielabel heeft Ridder van Dorpstraat 9?

De woning aan Ridder van Dorpstraat 9 in Nieuw-Beijerland heeft energielabel F.

Is €600.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €600.000 is aan de hoge kant, vooral omdat het energielabel F is. In de buurt zijn geen recente verkoopprijzen bekend, maar voor een hoekwoning van 168 m² met een perceel van 269 m² in een dorpse omgeving is dit een forse prijs.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter. Het is aan te raden om te investeren in isolatie en dubbel glas om het comfort te verhogen en de energierekening te verlagen.

Hoe is de bereikbaarheid van Nieuw-Beijerland?

Nieuw-Beijerland ligt in de Hoeksche Waard, een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 20 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt is rustig en heeft een lage stedelijkheidsdichtheid, wat ideaal is voor wie van ruimte houdt.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de basisvoorzieningen zijn dichtbij. Een PLUS-supermarkt zit op 368 meter, en er zijn basisscholen zoals IKC Onder de Wieken op 416 meter. Ook een huisartsenpraktijk en een park zijn op loopafstand. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een bibliotheek of restaurant moet je iets verder reizen.

Wat is de sfeer in de buurt?

Nieuw-Beijerland Woonkern is een dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Het is er rustig en groen, met een laag criminaliteitscijfer (58 misdrijven per jaar). Er zijn geen bewonersreviews, maar de cijfers wijzen op een veilige, gezinsvriendelijke omgeving.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 269 m², wat ruim is voor een hoekwoning. Je hebt een tuin rondom. Houd er rekening mee dat het onderhoud van een grote tuin tijd kost.