Hoekwoning te koop: Spoorlaan 24, Veenendaal
15 uur geleden ontdekt
KopenVeenendaalHoekwoningenSpoorlaan 24

Spoorlaan 24

Gezonken Hoek, Veenendaal

€ 598.000
Buurt Gezonken Hoek, VeenendaalBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 131m²
131m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Veenendaal

Deze hoekwoning aan de Spoorlaan in Veenendaal valt op door zijn ruime opzet en eigen plek in de straat. Met 131 m² woonoppervlak en een perceel van 198 m² is er binnen en buiten volop ruimte. De woning uit 1993 heeft energielabel C, wat betekent dat de isolatie redelijk is maar niet top. De prijs van €598.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van hoekwoningen in Veenendaal.

De buurt: Gezonken Hoek

Gezonken Hoek is een rustige woonwijk in het zuidoosten van Veenendaal. De buurt telt zo'n 2.500 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen (76%), waarvan twee derde koop. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "De buurt is vervallen door de jaren heen, onderwijs is er wel genoeg!" De gemiddelde score is een 5,25. Meer over de buurt Gezonken Hoek.

Leven in de straat

De Spoorlaan ligt in een wijk waar je dagelijkse boodschappen snel kunt doen. Op loopafstand (om de hoek) vind je Aldi en Jumbo, en iets verderop Albert Heijn. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool De Ceder (twee straten verder) en Wereldkidz De Vlieger (tien minuten lopen). Ook voortgezet onderwijs is dichtbij, met het Christelijk Lyceum Veenendaal en het Rembrandt College om de hoek. De gemeente Veenendaal biedt verder voldoende voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Diepeveen Makelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 598.000
Prijs per m²€ 4.565
Woonoppervlakte131m²
Perceeloppervlakte198m²
Bouwjaar1993
EnergielabelC
BuurtGezonken Hoek
WijkZuidoost
GemeenteVeenendaal

Locatie

Spoorlaan 24, Veenendaal

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.3
J
06-11-2023
Beetje vervallen door de jaren heen

De buurt is vervallen door de jaren heen, onderwijs is er wel genoeg!

Buurt statistieken

Gegevens uit Gezonken Hoek

Inwoners2.495
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Aldi
Dr. Slotemaker de Bruïnestraat 2
651m
Jumbo
Doctor Slotemaker de Bruïnestraat 20
657m
Albert Heijn
Passage 50
1128m

Scholen

34 binnen 5 km

Basisschool De Ceder
Basisonderwijs · 320 leerlingen
417m
Christelijk Lyceum Veenendaal
Voortgezet onderwijs · 1922 leerlingen
527m
Rembrandt College Openbare Scholengemeenschap voor Mavo Havo Ath
Voortgezet onderwijs · 828 leerlingen
577m

Veelgestelde vragen

Over Spoorlaan 24, Veenendaal

Welk energielabel heeft Spoorlaan 24?

De woning aan Spoorlaan 24 in Veenendaal heeft energielabel C.

Is €598.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €598.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Veenendaal, maar niet ongebruikelijk gezien de oppervlakte van 131 m² en het perceel van 198 m². De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de energiekosten gemiddeld zijn. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor iets lagere prijzen verkocht, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 1,0 km van het treinstation van Veenendaal, wat ongeveer tien minuten lopen is. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op loopafstand.

Wat voor onderhoud heeft een hoekwoning uit 1993?

Een woning uit 1993 is inmiddels ruim 30 jaar oud. Dat betekent dat onderdelen zoals de cv-ketel, dakbedekking en kozijnen mogelijk aan vervanging toe zijn. Het energielabel C geeft aan dat de isolatie redelijk is, maar niet optimaal.

Hoe is de buurt Gezonken Hoek om in te wonen?

Gezonken Hoek is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Een bewoner geeft aan dat de buurt wat vervallen is, maar dat er voldoende onderwijsvoorzieningen zijn. De buurt heeft een gemiddelde score van 5,25 op basis van één review.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Ceder ligt op 417 meter (twee straten verder) en het Christelijk Lyceum Veenendaal op 527 meter. Ook zijn er andere basisscholen en voortgezet onderwijs in de omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. De isolatie is gemiddeld en de stookkosten zullen hoger zijn dan bij een A-label woning. Het is aan te raden om te kijken of er mogelijkheden zijn voor verbetering, zoals dubbel glas of zonnepanelen.