Hoekwoning te koop: Thomsonstraat 106, Dronten
KopenDrontenHoekwoningenThomsonstraat 106

Thomsonstraat 106

De Lancaster, Dronten

€ 309.500
Buurt De Lancaster, DrontenBekijk buurt
Jumbo op 205m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Dronten

Deze hoekwoning aan de Thomsonstraat 106 in Dronten heeft een prettige uitstraling. Met 82 m² woonoppervlak en een perceel van 148 m² is er voldoende ruimte. Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is. De vraagprijs van €309.500 is marktconform vergeleken met andere hoekwoningen in Dronten.

De Lancaster: een rustige buurt

De woning ligt in de buurt De Lancaster, een rustige wijk in Dronten Zuid. De buurt telt zo'n 925 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. Meer over de buurt De Lancaster lees je op de buurtpagina.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, die om de hoek zit op 200 meter. Ook Vomar en Albert Heijn zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. Basisschool Het Wilgerijs ligt naast de deur, op 200 meter, en Samenwerkingsschool De Brandaris is twee straten verder. Voor het voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar ongeveer 1,1 km. De gemeente Dronten biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Makelaars van 5VOOR12 aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 309.500
Prijs per m²€ 3.774
Woonoppervlakte82m²
Perceeloppervlakte148m²
Bouwjaar1978
EnergielabelC
BuurtDe Lancaster
WijkDronten Zuid
GemeenteDronten

Locatie

Thomsonstraat 106, Dronten

Buurt statistieken

Gegevens uit De Lancaster

Inwoners925
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit De Lancaster

Woningvoorraad436
Gem. WOZ-waarde€ 259.000
Koopwoningen57%
Huurwoningen43%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Jumbo
Wardhof 8
205m
Vomar
De Kajuit 1-9
1096m
Jumbo
De Binnenloop 10
1206m

Scholen

19 binnen 5 km

Basisschool Het Wilgerijs
Basisonderwijs · 83 leerlingen
205m
Samenwerkingsschool De Brandaris
Basisonderwijs · 242 leerlingen
380m
Het Zuiderlicht
Basisonderwijs · 93 leerlingen
380m

Veelgestelde vragen

Over Thomsonstraat 106, Dronten

Welk energielabel heeft Thomsonstraat 106?

De woning aan Thomsonstraat 106 in Dronten heeft energielabel C.

Is €309.500 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €309.500 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €341.324 in de buurt. Ook de gemiddelde vraagprijs in De Lancaster is €332.500. Daarmee is deze woning aan de scherpe kant geprijsd. Houd er rekening mee dat het om een hoekwoning uit 1978 met energielabel C gaat, wat de prijs kan beïnvloeden.

Hoe is de buurt De Lancaster om in te wonen?

De Lancaster is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer met 41 misdrijven per jaar. Voorzieningen zoals een supermarkt, basisschool en park zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 2,9 km, dus voor OV ben je aangewezen op de fiets of auto.