Hoekwoning te koop: van Tienhovenlaan 17, Naarden
Verkocht onder voorbehoud
KopenGooise MerenHoekwoningenvan Tienhovenlaan 17

van Tienhovenlaan 17

Ministerpark, Gooise Meren

€ 755.000
Buurt Ministerpark, NaardenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
PLUS op 145m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze hoekwoning aan de van Tienhovenlaan in Naarden ademt de sfeer van de jaren vijftig: solide baksteen, royale ramen en een fijne diepe tuin. Met 122 m² woonoppervlak en een perceel van 242 m² is er ruimte voor een gezin. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1955. De vraagprijs van €755.000 is marktconform voor een hoekwoning in Gooise Meren.

Buurt Ministerpark

Ministerpark is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn tussen 1945 en 1970 gebouwd, en 77% is koop. Het is een buurt met veel gezinnen: 430 huishoudens hebben kinderen. De buurt Ministerpark heeft een omgevingsadressendichtheid van 1772, wat het een matig stedelijk gebied maakt.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij PLUS, om de hoek op 145 meter. De kinderen lopen twee straten verder naar de Koningin Emmaschool (453 m) of de Comeniusschool (478 m). Voor de middelbare school is het Montessori Lyceum Gooise Meren op 5 minuten lopen. De gemeente Gooise Meren biedt verder een huisartsenpraktijk op 700 meter en een treinstation op 1,1 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via MARIËTTE KEMME op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 755.000
Prijs per m²€ 6.189
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte242m²
Bouwjaar1955
EnergielabelC
BuurtMinisterpark
WijkNaarden
GemeenteGooise Meren

Locatie

van Tienhovenlaan 17, Naarden

Buurt statistieken

Gegevens uit Ministerpark

Inwoners2.515
Mannen50%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Ministerpark

Woningvoorraad1.091
Gem. WOZ-waarde€ 575.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

12 binnen 5 km

PLUS
Mackaylaan 48-56
145m
Albert Heijn
Veerstraat 20
1174m
Vomar
Landstraat 136
1190m

Scholen

29 binnen 5 km

Montessori Lyceum Gooise Meren
Voortgezet onderwijs · 252 leerlingen
296m
Koningin Emmaschool
Basisonderwijs · 430 leerlingen
453m
Comeniusschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 130 leerlingen
478m

Veelgestelde vragen

Over van Tienhovenlaan 17, Naarden

Welk energielabel heeft van Tienhovenlaan 17?

De woning aan van Tienhovenlaan 17 in Naarden heeft energielabel C.

Is €755.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €755.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in Ministerpark (€737.636) en boven de mediaan van €672.500. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.441, terwijl deze woning uitkomt op €6.188 per m². Dat is aan de hoge kant, maar de woning heeft een perceel van 242 m², wat ruim is. Er zijn momenteel slechts 2 koopwoningen beschikbaar in de buurt, dus het aanbod is krap.

Hoe is de buurt Ministerpark om in te wonen?

Ministerpark is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1945 en 1970. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar CBS-cijfers laten zien dat 77% van de woningen koop is en 76% eengezinswoningen zijn. De buurt heeft een matige stedelijkheid (omgevingsadressendichtheid 1772) en er zijn voldoende voorzieningen op loopafstand.