Hoekwoning te koop: Van Tuijlhof 8, Duizel
KopenEerselHoekwoningenVan Tuijlhof 8

Van Tuijlhof 8

Duizel, Eersel

€ 487.000
Buurt Duizel, DuizelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Duizel

Deze hoekwoning aan Van Tuijlhof 8 staat in een rustige straat in Duizel, een dorp waar het nog echt stil is. Met 97 m² woonoppervlak en een perceel van 237 m² is het een compacte, maar complete woning. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €487.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan hoekwoningen in Eersel in deze prijsklasse.

Duizel: een dorp met rust en ruimte

Duizel is een kleine kern met zo'n 1.545 inwoners, waar het overgrote deel van de woningen eengezinswoningen zijn. De buurt kenmerkt zich door een mix van gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 275 adressen per km². Meer over de buurt lees je op de pagina over Duizel.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS om de hoek (1,3 km) of bij de Lidl (1,4 km). De dichtstbijzijnde basisschool, Rooms Katholieke Basisschool Sint Jan, ligt op twee straten verder (247 meter). Voor de middelbare school moeten kinderen naar het Rythovius College in Eersel, op ruim een kwartier lopen. De gemeente Eersel biedt verder voldoende voorzieningen voor dagelijkse boodschappen en ontspanning.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Revast Makelaardij en Revast Makelaardij op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 487.000
Prijs per m²€ 5.021
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte237m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtDuizel
WijkDuizel
GemeenteEersel

Locatie

Van Tuijlhof 8, Duizel

Buurt statistieken

Gegevens uit Duizel

Inwoners1.545
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Nieuwstraat 9 9
1272m
Lidl
Nieuwstraat 14-28
1350m
Jumbo
Willibrorduslaan 8
1457m

Scholen

11 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Sint Jan
Basisonderwijs · 129 leerlingen
247m
Rythovius College
Voortgezet onderwijs · 1041 leerlingen
1134m
De Groote Aard SO-VSO
Speciaal onderwijs · 54 leerlingen
1673m

Veelgestelde vragen

Over Van Tuijlhof 8, Duizel

Welk energielabel heeft Van Tuijlhof 8?

De woning aan Van Tuijlhof 8 in Duizel heeft energielabel A.

Is €487.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €487.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning van 97 m² in Duizel. Het energielabel A en het bouwjaar 2008 zijn pluspunten, maar de prijs ligt boven het gemiddelde voor vergelijkbare woningen in de regio.

Hoe is de buurt Duizel om in te wonen?

Duizel is een rustig dorp met veel eengezinswoningen en een lage bebouwingsdichtheid. De bevolking bestaat uit een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen recente buurtreviews, maar de cijfers wijzen op een veilige en stabiele omgeving met weinig criminaliteit (19 misdrijven in totaal).

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde basisschool is Rooms Katholieke Basisschool Sint Jan op 247 meter afstand. Voor voortgezet onderwijs is het Rythovius College in Eersel op 1,1 km. Er zijn ook andere basisscholen en een school voor speciaal onderwijs binnen 2 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 16,5 km afstand. Dat is relatief ver, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of de auto.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn concrete bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens. Het label is gunstig voor het wooncomfort en de maandlasten.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Binnen 1,5 km vind je drie supermarkten: PLUS (1,3 km), Lidl (1,4 km) en Jumbo (1,5 km). Ook Aldi is op loopafstand (1,7 km). Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Revast Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar