Hoekwoning te koop: Waddenring 277, Barendrecht
KopenBarendrechtHoekwoningenWaddenring 277

Waddenring 277

Gaatkensoog, Barendrecht

€ 699.000
Buurt Gaatkensoog, BarendrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 182m²
182m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Waddenring in Barendrecht ademt ruimte en licht. Met 182 m² woonoppervlak en een perceel van 223 m² is het een flinke woning, gebouwd in 2001 en voorzien van energielabel A, dat is lekker zuinig. De vraagprijs van €699.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere hoekwoningen in Barendrecht voor een idee van het aanbod.

Gaatkensoog: een groene, rustige buurt

De buurt Gaatkensoog is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een buurt waar vooral gezinnen en ouderen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4 personen. De meeste woningen zijn koopwoningen (92%), wat bijdraagt aan een stabiele sfeer. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (12 misdrijven) en veel groen. Meer over de buurt vind je op de pagina over Gaatkensoog.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Op loopafstand (om de hoek) vind je Albert Heijn en Jumbo, allebei op 652 meter. Ook een restaurant is dichtbij, op 1 km. Voor de kinderen zijn er basisscholen in de buurt: Christelijke Basisschool Smitshoek (490 m) en Openbare Basisschool De Zeppelin (810 m). Het park of plantsoen is op 300 meter. De gemeente Barendrecht biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden door Moerkerken Van der Mark Makelaars B.V.

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Moerkerken Van der Mark Makelaars B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 699.000
Prijs per m²€ 3.841
Woonoppervlakte182m²
Perceeloppervlakte223m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA
BuurtGaatkensoog
WijkGaatkensoog
GemeenteBarendrecht

Locatie

Waddenring 277, Barendrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Gaatkensoog

Inwoners775
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Van Beuningenhaven 10
652m
Jumbo
van Beuningenhaven 4
652m
Albert Heijn
Hof van Portland 12
1577m

Scholen

90 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Smitshoek
Basisonderwijs · 850 leerlingen
490m
Openbare Basisschool De Zeppelin
Basisonderwijs · 255 leerlingen
810m
IKC Cadans Barendrecht
Basisonderwijs · 13 leerlingen
1041m

Veelgestelde vragen

Over Waddenring 277, Barendrecht

Welk energielabel heeft Waddenring 277?

De woning aan Waddenring 277 in Barendrecht heeft energielabel A.

Is €699.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €699.000 is marktconform voor een hoekwoning van 182 m² met energielabel A in Barendrecht. De woning is gebouwd in 2001 en heeft een perceel van 223 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. Het is een ruime woning in een rustige buurt, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de buurt Gaatkensoog om in te wonen?

Gaatkensoog is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is er veilig (12 misdrijven per jaar) en er wonen veel gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat zorgt voor een stabiele bewonerssamenstelling. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,2 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto of fiets. Vanaf daar kun je naar Rotterdam en andere steden reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Christelijke Basisschool Smitshoek (490 m) en Openbare Basisschool De Zeppelin (810 m) zijn de dichtstbijzijnde. Ook is er een kinderdagverblijf op 1,5 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Barendrecht centrum (3,9 km).

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dat komt door goede isolatie en een moderne installatie. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn concrete bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens. Het is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen met een lager label.