Hoekwoning te koop: Windjammer 26, Alphen Aan Den Rijn

Windjammer 26

Weteringpark, Alphen aan den Rijn

€ 1.025.000
Buurt Weteringpark, Alphen Aan Den RijnBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 219m²
219m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
35% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze hoekwoning aan de Windjammer in Alphen aan den Rijn ademt ruimte en rust. Met 219 m² woonoppervlak en een perceel van 685 m² is het een royale woning voor wie van licht en lucht houdt. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €1.025.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk eens met andere hoekwoningen in Alphen aan den Rijn om te zien hoe deze woning zich verhoudt.

Buurt Weteringpark

De woning staat in Weteringpark, een rustige buurt met veel groen. Van de 200 woningen is 89% eengezinswoning en maar liefst 98% koop, hier wonen vooral mensen die hun plekje hebben gekocht. De meeste huishoudens zijn zonder kinderen (115) of met kinderen (60), en er wonen relatief veel 65-plussers (165). Het is een buurt waar je elkaar kent en de auto voor de deur staat. Lees meer over de buurt Weteringpark voor een compleet beeld.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Albert Heijn op tien minuten lopen of bij de Jumbo even verderop. Voor de kinderen is basisschool Het Spinnewiel om de hoek, en ook de protestants-christelijke Het Baken zit op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs fiets je in een paar minuten naar Yuverta of het Groene Hart. Het park of plantsoen ligt naast de deur. De gemeente Alphen aan den Rijn heeft nog meer te bieden; bekijk de gemeente Alphen aan den Rijn voor voorzieningen in de omgeving.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Deerenberg & Van Leeuwen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.025.000
Prijs per m²€ 4.680
Woonoppervlakte219m²
Perceeloppervlakte685m²
Bouwjaar1988
EnergielabelA
BuurtWeteringpark
WijkOudshoorn
GemeenteAlphen aan den Rijn

Locatie

Windjammer 26, Alphen Aan Den Rijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Weteringpark

Inwoners475
Mannen51%
Vrouwen51%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Albert Heijn
Herenhof 74
1041m
Jumbo
Herenhof 183
1099m
Lidl
Ouvertureweg 81-87
1229m

Scholen

48 binnen 5 km

Het Spinnewiel
Basisonderwijs · 245 leerlingen
546m
Protestants Christelijke Basisschool Het Baken
Basisonderwijs · 245 leerlingen
546m
Yuverta chr. vmbo Alphen aan den Rijn
Voortgezet onderwijs · 526 leerlingen
598m

Veelgestelde vragen

Over Windjammer 26, Alphen Aan Den Rijn

Welk energielabel heeft Windjammer 26?

De woning aan Windjammer 26 in Alphen Aan Den Rijn heeft energielabel A.

Is €1.025.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €1.025.000 is aan de hoge kant, maar gezien de 219 m² woonoppervlak, het ruime perceel van 685 m² en energielabel A is het een prijs die past bij de kwaliteit. In Weteringpark zijn bijna alle woningen koopwoningen, wat de markt hier stabiel maakt.

Hoe is de buurt Weteringpark om in te wonen?

Weteringpark is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Er wonen veel 65-plussers en gezinnen, en de buurt heeft een laag aantal misdrijven (5). Het park of plantsoen ligt op 300 meter afstand, ideaal om te wandelen. De buurt is autogericht, maar voor dagelijkse boodschappen kun je naar de Albert Heijn of Jumbo op ongeveer een kilometer.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand (546 meter) vind je basisscholen Het Spinnewiel en Protestants Christelijke Basisschool Het Baken. Voor voortgezet onderwijs is Yuverta chr. vmbo op 598 meter, en het Groene Hart en Ashram College op ongeveer 1,2 kilometer. Er zijn in totaal 48 scholen binnen 5 kilometer, dus keuze genoeg.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 5,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of een kwartier met de fiets.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, maar concrete bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens. Het label is gunstig voor het wooncomfort en de maandlasten.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkten zijn Albert Heijn op 1,0 km, Jumbo op 1,1 km en Lidl op 1,2 km. Binnen 5 kilometer zijn er 20 supermarkten, dus je hebt ruime keuze voor dagelijkse boodschappen.